Медичний центр АНІКО

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР АНІКО ВІДКРИТО В РІВНОМУ 

(0362) 43-98-93
(0362) 68-49-49
(067) 364-31-08

Адреса: вул. Княгиницького 5а, Рівне, Рівненска область, Україна

Сайт:  http://aniko.yolasite.com/

Медичний центр АНІКО


Перший приватний заклад нового зразка, медичний центр «АНІКО», відкрито в Рівному. Відтепер рівняни та жителі області матимуть можливість одержати якісну медичну допомогу в лікувальній установі, що відповідає вимогам сучасної клінічної практики та побудована за чіткими критеріями – максимум однакової для всіх кваліфікованої допомоги в одному місці та для всієї родини. Ретельно підібрана команда професіоналів впроваджуватиме сучасні підходи в наданні медичних послуг та формуватиме нову культуру відносин між лікарем і пацієнтом. 
Я люблю своїх пацієнтів, 
бо з кожним здобуваю величезний досвід
…Ольга Волощук знає свого лікаря-педіатра вже п’ять років, відтоді як народилася її перша дитина. Другу вона теж привела до Ольги Володимирівни Гулінської, бо, за її словами, жоден лікар дитячої поліклініки не приділить її дітям стільки уваги, як ця добра та досвідчена лікарка з медичного центру «АНІКО». 
Приватну практику Ольга Гулінська розпочала у 2002 році. А у 2003-му одержала першу ліцензію. Прийняти таке рішення лікаря змусила тоді нестабільна фінансова ситуація в сім’ї. Родина її підтримала. Разом з подругою, теж лікарем, на мікрорайоні “Північний” відкрили приватний кабінет. «Перших півроку пацієнтів майже не було, – розповідає лікар Ольга Гулінська, - тож довелося спілкуватися одна з одною, а потім потік пацієнтів став таким, як на моєму прийомі в дитячій поліклініці на вул. Грушевського. Державну практику залишила лише півтора року тому, коли запросили на роботу в приватну клініку «Дивосил». 
Працювала тут недовго – відсутність клінічної лабораторії, яку обіцяли організувати засновники закладу, на жаль, створювала чимало проблем для лікарів у наданні своєчасної медичної допомоги. Тож пропозицію від медичного центру «АНІКО» прийняла відразу – комфортні умови для роботи, творчий підхід до кожної справи та колектив висококваліфікованих медиків, закоханих у свою професію та готових постійно підвищувати рівень своїх знань. І це мені дуже сподобалося».
Сьогодні в Ольги Володимирівні Гулінської обстежуються не тільки маленькі пацієнти з Рівного, а й з Оржева, Горбакова, Шпанова, Костополя, Березного, Володимирця, Кузнецовська, Луцька. Навіть кияни, колишні жителі Рівного, при першій можливості звертаються до Ольги Володимирівни, лікаря, до якого звикли та якому довіряють. 
Понад 19 років Ольга Гулінська працювала в дитячій поліклініці на прийомі. Тож знає, що ця робота – не мед. «У мене було за зміну понад 50 відвідувачів, кожному потрібна увага та професійна консультація, - ділиться лікар. – Ось, наприклад, у поліклініку приходить дитина, в якої діагностують гастродуоденіт. Щоб оглянути її, фахівцю потрібно щонайменше півгодини. А це неможливо, бо в коридорі черга квапить. Кажу, приходьте пізніше, коли буде менше пацієнтів. Проте менше їх ніколи не буває. Додому приходила втомлена. Ні поговорити з дітьми, ні щось зробити вдома. Тепер так не втомлююся. Зате віддача стала більшою. Для кожного пацієнта відведений час прийому, є можливість детально обстежити кожну дитину і, що важливо, поспілкуватися з батьками. Я люблю своїх пацієнтів, бо з кожним здобуваю величезний професійний досвід та й постійна участь у науково-практичних конференціях допомагає мені підвищувати фаховий рівень». 
До послуг пацієнтів - ефективна діагностика, лікування, реабілітація та профілактика 
Відкриваючи медичний центр «АНІКО», його засновники ставили за мету гарантувати якісну медичну допомогу всім пацієнтам, незалежно від соціального рівня, доходів та впроваджувати високу культуру медичного обслуговування. Власне, тому під час прийняття на роботу враховували професійні та моральні якості кожного претендента.
Сьогодні в закладі працює 32 досвідчених лікарі з вищою кваліфікаційною категорією, серед них 2 професори та 2 кандидати медичних наук, які підтримують політику новоствореної лікувальної установи, спрямованої на ефективну діагностику, лікування, реабілітацію та профілактику. 
Медична допомога клініки «АНІКО» включає основні напрями лікувально-діагностичного процесу: педіатрія, дитячі - гінекологія, кардіологія, неврологія, травматологія, офтальмологія, алергологія; імунологія, ендокринологія, дерматовенерологія, ультразвукова діагностика, психологія та психотерапія, вертебрологія, мануальна терапія, масаж, фізіотерапевтичне лікування, яке забезпечує сучасний комплекс, що поєднує 500 програм з фізіотерапії та медичне обладнання для лікування остеохондрозу, гінекологічних, урологічних та інших проблем. 
У складі центру працює також клінічний фармаколог. 
Лікар-офтальмолог вищої категорії Наталія Мержієвська разом зі своєю помічницею - медсестрою Наталією Попач займаються дитячим ортоптичним лікуванням, що спрямоване на підвищення гостроти зору в дітей з вродженими та набутими вадами. Фахівець застосовує методи лікування, впроваджені в багатьох провідних клініках України. Це, зокрема, лазерна та фотостимуляція, магнітотерапія, очний вакуумний масаж, стимуляція сітківки ока. 
Сучасні методи дослідження, які застосовують в офтальмологічному кабінеті, спрямовані на те, щоб вчасно виявити такі захворювання, як катаракта, глаукома, що характерні для більш дорослого віку. При необхідності хірургічного лікування пацієнта направлять до найкращих фахівців міського чи обласного лікувального закладу.
Завдяки методу озонотерапії, що запроваджений в медичному центрі «АНІКО», пацієнти мають можливість одержати ефективне профілактичне лікування. Суть методу полягає у виведенні недоокислених продуктів з організму, які викликають різноманітні захворювання. 
У медичному центрі «АНІКО» зосереджена і психологічна допомога, яка, на думку засновників проекту, має велике значення для комплексного лікування пацієнтів. Адже сьогодні значна кількість людей мають проблеми психологічного напряму, які часто спричиняють органічні захворювання. Тож чи варто шукати допомоги у ворожок та сумнівних екстрасенсів, якщо її можна знайти в професійного психолога чи психотерапевта?
До речі, Ірина Грановська, медичний психолог зі стажем, володіє сучасними методиками, які успішно використовують фахівці в усьому світі. Вона – працівник Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука та здійснює приватний прийом у медичному центрі «АНІКО». 
Однією з перспективних програм, що вже почала реалізовуватися в центрі, є комплексна програма «Здорова дитина», що передбачає народження в сім’ях бажаних та здорових дітей. Починаючи від дошлюбного консультування та обстеження молодої пари щодо власного здоров’я, а якщо потрібно – то й більш детального його моніторингу - і аж до застосування найновітніших перинатальних технологій, консультацій вузьких спеціалістів після народження дитини – саме такий спектр послуг майбутні батьки можуть отримати в медичному центрі «АНІКО». Щоб запобігти хворобам, у рамках програми «Здорова дитина» будуть організовані профілактичні огляди дітей, консультації психолога чи психотерапевта. У перспективі планують розвиток такого напряму, як репродуктологія. Сьогодні чимало людей бажають отримати консультацію, як бути здоровими. Тому частина програм, які запроваджує медичний центр «АНІКО», профілактичного напряму. 

Пацієнту – максимальна увага 
Засновники клініки мають на меті реалізувати на теренах краю цікавий пілотний проект, який комплексно вирішує питання діагностики, лікування та реабілітації, при цьому даючи людям можливість одержувати альтернативні медичні послуги.
На що сьогодні нарікають пацієнти, які лікуються в державних медичних установах? На неналежний рівень культури обслуговування, необхідність оплачувати медичну допомогу, яка конституційно задекларована як безкоштовна.
На жаль, при тих навантаженнях, безлічі планових питань та фінансових проблем, які сьогодні наявні в державних установах, часто забувається головне – ставлення до пацієнта. 
Інша справа – приватна практика, де все робиться для здоров’я пацієнта. Він оплачує свої послуги, тому й вимагає уваги та високопрофесійного лікування. До речі, тут працює сучасна лабораторія, де вже через кілька годин можна отримати результати найскладніших лабораторних досліджень. Якщо ж пацієнтам медичного центру «АНІКО» потрібні додаткові обстеження чи інші спеціалізовані дослідження, адміністратор клініки оперативно вирішить це питання з іншими лікувальними закладами. Принаймні з обласним лікувально-діагностичним центром вже досягнуто відповідних домовленостей. 

Приватна клініка «АНІКО» співпрацюватиме зі страховими компаніями
Щодо оплати. Є загальноприйнятні ціни, які сьогодні сформував медичний ринок. Варто зазначити, що в медичному центрі вони не вищі, ніж у державних лікувальних закладах. Проте вартість консультації лікаря має свою градацію – досвідченість, наявність наукового статусу, спеціалізація. Мотивація для лікаря працювати в приватному закладі – гідна оплата, підвищення престижу професії, повага пацієнтів, які готові платити за кваліфіковані консультації, час, увагу та культуру обслуговування. 
Приватна медицина в Україні набирає обертів. І найближчим часом, кажуть фахівці, вона становитиме конкуренцію державній. Тому питання видачі лікарняних листків та довідок про стан здоров’я будуть підніматися керівниками приватних клінік, бо лікар, який закінчив вищий навчальний медичний заклад і має диплом, цілком може це робити. Щоб уникнути різних зловживань, потрібна чітка система контролю. Вирішення цієї проблеми - в компетенції МОЗ України. 
Приватна клініка «АНІКО», яка розміщена на вул. Княгиницького, 5-А, у подальшому має намір співпрацювати зі страховими компаніями, які зазвичай обирають відповідальних партнерів, незалежно від форм власності лікувальних закладів. Тому колектив професіоналів і надалі удосконалюватиме спектр медичних послуг, спрямованих на якісну діагностику захворювань на ранніх стадіях, своєчасне планове лікування, реабілітацію та профілактику.


Тетяна ПОЛЯНСЬКА

Коментарі

avatar Смик оля . - 23 Вересень 2012, 11:23

Я хочу взнати яка у вас ціна щоб зробити аналіз.ДНКА...n

avatar Lera - 4 Листопад 2013, 12:19

Делали у вас УЗД сердца но ваши "специалисты" не заметили у нас ни порока ни увеличенных правых отделов сердца.На следующий день мы поехали в Киев в клинику Амосово,то нам показана операция.А у вас "лавочка",а не диагностика!!!!!!

avatar Мержиєвська Наталія Петрівна - 29 Жовтень 2015, 19:26

Дитячий ортоптичний кабінет Мержиєвської Н.П. переїхав у власне приміщення і з осени 2014 р.більше не працює в медичному центрі "Аніко"! Офтальмологічний центр Мержиєвської Н.П знаходиться за адресою: 33018 м. Рівне, вул. Мірющенка, 31 (4 поверх) Попередній записна прийом по тел. (097) 343-63-14 Лікар–офтальмолог вищої категорії Мержиєвська Наталія Петрівна Проводить прийом щодня з 15 год. до 19 год. (вихідний - субота та неділя) Дитячий ортоптичний кабінет Мержиєвської Н.П проводить комплексне консервативне лікування розладів зору, відновлення зорових функцій у дітей (і медсестра Наташа Попач теж досі там працює): працюємо щодня з 10 год. до 19 год. (вихідний - субота та неділя)

ВВЕРХ