здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Фільтри для води "Аквафор"

Квітень 29 2015

Вода - це ключове, найважливіша речовина на нашій планете, оскільки присутній (у тій чи іншій формі) практично у всіх живих організмах і не живих предметах. У традиційному рідкому вигляді вода займає практично три чверті земної поверхні.

Значення води для людини

Приблизно стільки ж в середньому води міститься і в людському організмі. Це факт, даже не дивлячись на те, що зовні організм людини являє собою далеко не рідку систему. Вода входить в різній формі в усі клітини організму і бере участь у всіх найважливіших процесах, що відбуваються в ньому. Але як і будь-який інший поживний і структурний елемент, будь-якої системи нашого світу (наприклад, як бензин для автомобіля), він має властивістьвитратитися, а значить однозначно потребує відновлення необхідного рівня в організмі. Ми отримуємо води разом з харчовими продуктами, а також в результаті прямого пиття, яке постачає основну добову масу (об'єм) води, що надходить всередину організму.

Необхідність очищення питної води

Щераз провівши аналогію з бензином і його впливом на роботу систем автомобіля, логічно буде припустити, що якість води безпосередньо впливає на стан організму в цілому. Вживаючи неякісну питну воду, ми не тільки недоотримуємо необхідні мікроелементи, а й прямо наносимо шкоди організму за допомогою різних шкідливих речовин, содержащіхся в питній воді. Ні для кого, напевно, чи не буде якимось відкриттям той факт, що вода, яка тече з крана у вашому будинку, практично ніколи не відповідає бажаним показникам. При цьому не маються на увазі нормативні показники якості, які встановлюються Водоканалами і санстанція. Їх дотримання потрібно для того, щоб вода не завдаваласуттєвої шкоди здоров'ю людини, але й вони не завжди дотримуються. Виною всьому об'єктивні причини:

  • Забруднення самою людиною природних водойм-джерел питної води;
  • Застаріла технологія і устаткування для очищення;
  • откровенале аварійні магістралі водопостачання.

Тому, використання в побутових умовах додаткових фільтруючих систем сучасного типу цілком обгрунтовано.

Фільтри проточні Аквафор

Лідером на ринку України у виробництві побутових фільтруючих систем є компаніяАквафор, яка випускає різні типи цих систем: глечики і проточні (, насадочного типу, з технологією зворотного осмосу). Аналізуючи всі типи цих фільтрів з точки зору найбільш вигідного співвідношення якості, ергономічності, ціни, ми приходимо до висновку, найбільш оптимальним варіантом для застосування в побутових умовах є фільтруючасистема проточного типу з окремим краном. Переваг у даного типу фільтрів декілька:

  • Досить висока ступінь очищення проточної води, а також більш висока швидкість, особливо в порівнянні з глечиком або насадочними системами;
  • Значно збільшений термін служби іресурс фільтруючих картриджів;
  • Прекрасне розташування з точки зору дизайну інтер'єру, оскільки вся система знаходиться під мийкою, а на ній розташований лише кран з лійкою.

Компанія Аквафор випускає три групи фільтруючих систем даного типу:

  1. "Кристал"- Модульна система з трьох (Кристал А, Кристал, Кристал Еко) або чотирьох (Кристал Квадро, Кристал Еко Н) модулів для глибокого очищення і пом'якшення питної води;
  2. "Фаворит". Моноблочний фільтр в нержавіючому корпусі, витримує підвищений тиск і підтримує найбільш високу швидкість протоку і фільтрації;
  3. "Тріо". Модульна система бюджетного рівня.

Підсумки

Враховуючи темпи промислового виробництва, забруднення водних ресурсів буде тільки рости. Це має не лише підштовхнути пересічної людини до установки домашніх фільтрів води, але і прямим чином заставить, особливо, якщо в будинку є маленькі діти.

← Особливості договору... Як подолати шкідливі... 
Переглядів: 319
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен