Головна : Новини

Фільтри для води "Аквафор"

, 11:14
0 360

Вода - це ключове, найважливіша речовина на нашій планете, оскільки присутній (у тій чи іншій формі) практично у всіх живих організмах і не живих предметах. У традиційному рідкому вигляді вода займає практично три чверті земної поверхні.

Значення води для людини

Приблизно стільки ж в середньому води міститься і в людському організмі. Це факт, даже не дивлячись на те, що зовні організм людини являє собою далеко не рідку систему. Вода входить в різній формі в усі клітини організму і бере участь у всіх найважливіших процесах, що відбуваються в ньому. Але як і будь-який інший поживний і структурний елемент, будь-якої системи нашого світу (наприклад, як бензин для автомобіля), він має властивістьвитратитися, а значить однозначно потребує відновлення необхідного рівня в організмі. Ми отримуємо води разом з харчовими продуктами, а також в результаті прямого пиття, яке постачає основну добову масу (об'єм) води, що надходить всередину організму.

Необхідність очищення питної води

Щераз провівши аналогію з бензином і його впливом на роботу систем автомобіля, логічно буде припустити, що якість води безпосередньо впливає на стан організму в цілому. Вживаючи неякісну питну воду, ми не тільки недоотримуємо необхідні мікроелементи, а й прямо наносимо шкоди організму за допомогою різних шкідливих речовин, содержащіхся в питній воді. Ні для кого, напевно, чи не буде якимось відкриттям той факт, що вода, яка тече з крана у вашому будинку, практично ніколи не відповідає бажаним показникам. При цьому не маються на увазі нормативні показники якості, які встановлюються Водоканалами і санстанція. Їх дотримання потрібно для того, щоб вода не завдаваласуттєвої шкоди здоров'ю людини, але й вони не завжди дотримуються. Виною всьому об'єктивні причини:

  • Забруднення самою людиною природних водойм-джерел питної води;
  • Застаріла технологія і устаткування для очищення;
  • откровенале аварійні магістралі водопостачання.

Тому, використання в побутових умовах додаткових фільтруючих систем сучасного типу цілком обгрунтовано.

Фільтри проточні Аквафор

Лідером на ринку України у виробництві побутових фільтруючих систем є компаніяАквафор, яка випускає різні типи цих систем: глечики і проточні (, насадочного типу, з технологією зворотного осмосу). Аналізуючи всі типи цих фільтрів з точки зору найбільш вигідного співвідношення якості, ергономічності, ціни, ми приходимо до висновку, найбільш оптимальним варіантом для застосування в побутових умовах є фільтруючасистема проточного типу з окремим краном. Переваг у даного типу фільтрів декілька:

  • Досить висока ступінь очищення проточної води, а також більш висока швидкість, особливо в порівнянні з глечиком або насадочними системами;
  • Значно збільшений термін служби іресурс фільтруючих картриджів;
  • Прекрасне розташування з точки зору дизайну інтер'єру, оскільки вся система знаходиться під мийкою, а на ній розташований лише кран з лійкою.

Компанія Аквафор випускає три групи фільтруючих систем даного типу:

  1. "Кристал"- Модульна система з трьох (Кристал А, Кристал, Кристал Еко) або чотирьох (Кристал Квадро, Кристал Еко Н) модулів для глибокого очищення і пом'якшення питної води;
  2. "Фаворит". Моноблочний фільтр в нержавіючому корпусі, витримує підвищений тиск і підтримує найбільш високу швидкість протоку і фільтрації;
  3. "Тріо". Модульна система бюджетного рівня.

Підсумки

Враховуючи темпи промислового виробництва, забруднення водних ресурсів буде тільки рости. Це має не лише підштовхнути пересічної людини до установки домашніх фільтрів води, але і прямим чином заставить, особливо, якщо в будинку є маленькі діти.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ