Головна : Новини

«Економ-аптека» - незамінний помічник для кожного пенсіонера

, 17:19
0 391

Підняття цін на ліки стало справжнім ударом для пенсіонерів. Для них це – основна стаття витрат. Без ліків « від серця & raquo ;, « від тиску & raquo ;, « від головного болю » багато людей пенсійного віку вже не обходяться. Але, як бути, коли набір ліків&Laquo; затягує » на 60% від загальної суми вашої пенсії? Відповідь проста: відвідати « Економ-аптеку »!

« Економ-аптека » &Mdash; один з найпопулярніших проектів 2015 року. Це – помічник номер один для пенсіонерів, малозабезпечених сімей, інвалідів, багатодітних матерів та інших соціальнонезахищених громадян. Завдяки йому ви зможете:

- придбати « свій » стандартний набір лікарських препаратів і заощадити при цьому близько 20-30% бюджету, закладеного на купівлю ліків;

- замовити будь-який препарат від вітчизняних та зарубіжних виробників;

- скористатися в будь-який зручний для вас час — залиште заявку на сайті і менеджер зв'яжеться з вами онлайн-чаті або по телефону;

- замовити лікарські препарати на адресу аптеки біля вашого будинку, офісу, навчального закладу.

Багато покупців гОВОР, що для багатьох українців « Економ-аптека » &Mdash; це реальний шанс придбати всі необхідні ліки за доступною ціною. При цьому ви можете розраховувати на оперативну доставку. Але будьте уважні — сьогодні доставка діє про наступних містах:

- Дніпропетровськ;

- Харків;

- Запоріжжя;

- Миколаїв;

- Київ;

- Кривий Ріг.

Розширення мережі міст пройде найближчим часом.

Ще одна важлива преімущество цієї аптеки – консультація фахівців. Ви можете задати питання дипломованим фармацевтам відносно вибору і заміни певної групи лікарських препаратів. Відомо, що дорогі імпортні сиропи від кашлю ми можемо з легкістю замінити лікарськими препаратами з більш демократичною ціною – &Laquo; Мукалтин & raquo ;,наприклад. Які препарати взаємозамінні, а які ні, вам підкаже консультант « Економ-аптеки ».

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ