Головна : Новини

Крем Power Life XXL

, 11:38
0 739

Життя і саме існування будь-якої цивілізації залежить від того, НАСКільки вона постійно оновлюється. Інтерпретуючи це висловлювання в людську площину, можна резюмувати, що саме існування людини, як виду залежить від демографічної динаміки, тобто перевищення народжуваності над смертністю.

З точки зору фізіології, цей процес стає можливим завдяки розтому інстинкту продовження роду. Але враховуючи набагато більш високий рівень розвитку людини, її виняткову психічну іпостась, даний процес не зводиться лише до фізичного взаємодії протилежних статей. Сама можливість здійснення статевого акту, а також фізіологічні особливості (довжина, охоплення) статевих органів для чоловіка, як замца, грає найважливішу роль в стані самооцінки, впевненості у своїх силах і становище в суспільстві. Навіть при всьому тих досягненнях і моральних підвалинах, якими обросло сучасне суспільство, воно не пішло далеко від низинних, базових принципів.

Довжина статевого члена для чоловіка - це все одно, що танк для армії, цевагомий аргумент в порівнянні з іншими чоловіками і не менш вагомий в очах потенційної партнерки. За ті кілька тисяч років свідомого історії людства чоловіки шукали і продовжують шукати різні способи збільшення своєї гідності (в міру необхідності звичайно).

Історичні традиції

У різних народів існують також різні підходи до цього питання і виробилися певні традиційні методики або, як їх ще прийнято називати, практики. Найбільш відомими є:

  1. Арабська методика джельк. Вона поширена серед арабського населення Судану. На практиці вона реалізується наступним чином:чоловік охоплює рукою і стискає основу пеніса, після чого різким рухом відводить руку до голівки;
  2. Даосская практика. Методика подовження члена, яка є частиною відомих сексуальних практик. Як правило даний метод полягає в зволіканні і обертанні ерегованного члена.

Хірургічное методи

Найбільш дієвими, що дають миттєвий видимий результат, є методики хірургічні або так звана фаллопластіка. При цьому подовження члена досягається за рахунок розсічення сполучних зв'язок, після чого внутрішня частина члена (2-3 см) "вибирається назовні". Крім того, практикується введення сіліконових імплантів, що збільшують коло.

Використання крему Power Life XXL

Всі вищеописані методики, так чи інакше, пов'язані з больовим дискомфортом, а тому змушують шукати більш щадащіе і не менш ефективні методики. Однією з таких стала популярна останнім часом практика застосування спеціального. Це косметичний засіб, який повністю складається з натуральних компонентів:

  • Женьшень, иглица шипувата, які сприяють активізації статевих функцій;
  • Кінський каштан і гінгко білоба, які сприяють активізації кровообігу і еластичності тканин,внаслідок чого в стані ерекції член подовжується;
  • Муіра пума, яка сприяє виробленню тестостерону;
  • Бетаин, що активізують обмінні процеси;
  • Диметикон, що підвищує рівень секреції статевих залоз, а значить і захист члена під час полового акту.

Висновки

Даний крем безсумнівно робить позитивний вплив на стан і функції статевого члена і здійснюваного статевого акту, але заяви про феноменальні результати в 2-3 см за 2 тижні, все ж, як нам здається , потрібно сприймати кілька критично.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ