Головна : Новини

Обробка медичного інструменту

, 10:40
0 369
< p style = "text-align: left;"> Організм людини - це унікальна сукупність органів, тканин, систем, представляющая собою одне з найбільших досягнень еволюційного процесу. Але навіть при всьому своєму досконало і явної переваги над іншими живими видами, людина, точніше його організм все також схильна до розвитку найрізноманітніших захворювань. Частина з них можна вилікувати за рахунок застосування медикаментозних препаратів - так звана консервативная терапія, в тому числі і в амбулаторних умовах. Інша частина, яка пов'язана з серйозними проблемами з внутрішніх органів і реальним ризиком для здоров'я і життя пацієнта. У таких випадках практично завжди необхідне оперативне втручання, яке неможливе без застосування спеціалізованого медичного інструменту. І от саме здесь виникає дуже важливий прецедент, оскільки, проникаючи за допомогою інструментів всередину тканин і організму з метою усунення проблем або пошкоджень внутрішніх органів, лікар може сам того не бажаючи заподіяти ще більшої шкоди. В даному випадку також слід розуміти, що нас постійно оточує величезна кількість бактерій, мікроорганізмів, вірусів, боБільша частина з яких також представляють реальну загрозу життю людини, в разі потрапляння їх в ШКТ або кров. Саме тому, для профілактики подібних захворювань рекомендується постійно мити руки після контакту з будь-якими поверхнями. Враховуючи, що медичний інструмент використовується активно, на різних пацієнтах, його необхідно постійно оброативать для усунення можливих шкідливих бактерій і вірусів, які можуть передаватися від пацієнта до пацієнта.

Що таке стерилізатор?

У медичній практиці для знезараження медичного інструменту багаторазового дії використовують спеціальні установки - стерилізатори. Це установка, в якійстворюються такі умови, при яких знищуються шкідливі бактерії і віруси. Величезний досвід у сфері виробництва як медичного інструменту, так і супутнього устаткування має всесвітньо відома корпорація Johnson & Johnson. Про їхню продукцію, зокрема про стерилізатор Стеррад 100NX можна більш детально дізнатися на сайті elitemedica.com.ua, у відповідному розділі. Взагалі, всі використовувані в медицині стерилізатори діляться на чотири основні типи, залежно від використовуваної технології дезактивації мікроорганізмів:

  • Парові (автоклави) - застосовуються для обробки інструмента, що має контакт зі слизовими оболонками, кров'ю, розчинами для ін'єкцій;
  • Повітряні - обробка інструменту розігрітим повітрям, який знищує бактерії;
  • Ультрафіолетові - обробка інструменту ультрафіолетовим випромінюванням, широко застосовується в хірургії та стоматології;
  • Плазмові - новітній тип стерилізаторів, дія якого базується на взаємодії реагента (на базі перекису водню) та інструменту. Такий підхід допомагає деактивувати шкідливі компоненти, чутливі до вологості і температури.

Опис Стеррад 100NX

Даний стерилізатор відноситься якраз до останнього типу, використовуючи для стерилізації високоточних інструментів плазмову тихнологию STERRAD & reg ;. Це дає можливість домогтися певних переваг в порівнянні з конкуруючими моделями:

  • виключення помилок персоналу за рахунок мінімізації його участі в процесі стерилізації;
  • підвищення комфорту і безпеки на робочому місці;
  • значне скорочення часу стерілізаціі.

Висновки

Стерилізатори є невід'ємною частиною будь-якого медичного закладу, оскільки саме вони попереджають поширення різних бактеріальних і вірусних інфекцій через інструмент.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ