Головна : Новини

Як вибрати професійні манікюрні ножиці?

, 14:30
0 375

Ножиці для кутикули являють собою один з важливих інструментів у процесі роботи майстра безпосередньо обрізного манікюру. Тому дуже важливо не помилитися саме у виборі. До речі, ви можете дізнатися більше інформації про такому високоякісному професійному манікюрному інструменті з ручною заточуванням LAZETI, як ножиці для кутикули на сайті: .

Як перевірити ножиці для манікюру?

Перш ніж придбати манікюрні ножиці, спочатку їх потрібно дістати з упаковки і гарненько перевірити. Всі професійні інструменти зазвичай мають упаковку, яка дасть можливість зробити це легко, на відміну від інших виробників товарів, що «намертво» закривають упаковку, і тоді ви не маєте ніякого доступу до інструменту. На професійність ножиці для кутикули також вказує те, що вони мають якісний захисний ковпачок, який виготовлений з силікону.

Твердість сталі

Першим ділом потрібно спробувати самостійно визначити - яка твердість стали саме цих кутикульных ножиць. Навряд чи ви будете мати потрібний для цього прилад. Тому візьміть ножиці в руки і легко згинайте їх на злам саме в районі гвинта. Якщо ножиці починають легко згинаються - то вони вам зовсім не підходять, тому що сталь м'яка (не менше ніж 35 HRC).

Полотна ножиць

Далі потрібно добре подивитися на полотна ножиць для кутикули, тому що в реальності вони повинні бути вузькі, мати мінімальну товщину і бути гострими.

Товщина ножиць

Вузькі ножиці, які мають дуже малу товщину (чим тонше, тим набагато краще) дають можливість легко обрізати кутикулу набагато рівніше і бути ближче до нігтьовому валику. Товщина близько 0.15-0.25 мм вважається найбільш оптимальною.  «Гострі, але це зовсім не голки» - це головне правило, яке повинно стосуватися кінчиків кутикульных ножиць. Такими кінчиками можна гарненько залізти під кутикулу і при цьому не поранити людину. Для цього в такій компанії, як LAZETI їх спеціальним методом притупляють до радіуса 0.1-0.2 мм

Наступний етап - це перевірити хід, тобто подивитися як сходяться 2 полотна ножиць від того місця, де відбувається зіткнення до кінчика. У ножиць хорошої якості для кутикули «хід», зазвичай, починається з 1/3 відстані від самого кінчика, а у відмінних, як LAZETI, з 2/3. Зробити це можуть лише майстри вищого професійного рівня. Від коректності налаштування «ходу», в першу чергу, буде залежати термін експлуатації манікюрних ножиць.

Перевірка ходу ножиці для кутикули

Для перевірки роботи ми беремо кутикульные ножиці і повільно їх закриваємо, при цьому обов'язково прислухаючись до відчуттів, які відбуваються у вашій руці.

Перевірка леза

Ну і нарешті, останній етап – перевірка самого «леза». Для цього потрібно придбати поліетиленову плівку. Її необхідно покласти на самий край столу і дати вільно звіситися, а потім приступити до перевірки «реза». Спочатку потрібно розкрити полотна ножиць, а потім підвести їх безпосередньо до плівці розрізати її верхньою частиною ножиць. Якщо вона гарненько разрезалась, то тоді лезо непоганої якості.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ