здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Безпека Ессенціале® Форте Н

Серпень 16 2016

Печінка нерідко називають головним біохімічною лабораторією організму, і з цим твердженням важко не погодитися. Печінка бере участь у величезній кількості процесів - від обміну речовин і утворення жовчі до знешкодження токсинів.

Якщо в роботі печінки трапився збій - від цього в тій чи іншій мірі постраждає весь організм. Однак печінку називають «мовчазним» органом, оскільки нерідко її захворювання протікають безсимптомно. Саме тому підтримувати здоров'я печінки необхідне до того, як проблеми стануть незворотними.

Але як вибрати необхідний для профілактики або лікування препарат? В першу чергу, потрібно порадитися з лікарем, а по-друге, звернути увагу на надійність, доведену ефективність ліків і можливі побічні прояви його дії.

На думку фахівців, в останні роки другу молодість в лікуванні захворювань печінки переживають есенціальні фосфоліпіди, що входять до складу «Ессенціале форте Н». Більш детально про препарат читайте на офіційному сайті: .

Що собою являють есенціальні фосфоліпіди і як можуть допомогти роботі печінки?

Перш, ніж відповісти на це питання, давайте уявимо печінку. Вона «виткана» з мільярдів клітин, одягнених у захисні оболонки - мембрани.

Кожна мембрана на 2/3 складається з фосфоліпідів, а саме вони є основним компонентом «Ессенціале форте Н». У разі порушення структурно-функціональної цілісності оболонок гепатоцитів есенціальні фосфоліпіди вбудовуються в пошкоджені ділянки і сприяють регенерації клітин, адже при хворобах печінки мають місце пошкодження оболонок печінкових клітин. Більш того, КФЛ володіють більшою ефективністю за рахунок знаходяться в них поліненасичених жирних кислот, що не виробляються в організмі. У цьому, як считают фахівці, криється терапевтична перевага есенціальних фосфоліпідів, перед іншими фосфоліпідами. Вони стабілізують мембрани і таким чином допомагають зупинити загибель печінкових клітин і надмірне розростання сполучної тканини в органи.

«Ессенціале форте Н» - препарат відомий своєю ефективністю і надійністю. Фахівці провели понад 200 клінічних досліджень на есенціальних фосфоліпідах, частина яких було спрямовано на вивчення безпеки. Ці дослідження показали, що фосфоліпіди практично не мають протипоказань (за винятком дитячого віку і підвищеної чутливості до фосфатидилхоліну), і вкрай рідко дають легкі побічні ефекти. Препарат, на відміну від багатьох інших, дозволений до використання вагітними жінкам.

«Ессенціале форте Н» рекомендується при більшості захворювань печінки: хронічні гепатити, жирова дистрофія печінки, алкогольна хвороба печінки, і токсичні ураження.

Експериментально доведено, що «Ессенціале форте Н» сприяє відновленню клітин печінки, зменшує такі симптоми, як: підвищена стомлюваність, зниження апетиту та болі в правому підребер'ї.


Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Який кави вважається... Вибираємо постільна білизна 
Переглядів: 200
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен