Головна : Новини

ЕКО при ендометріозі

, 14:35
0 278

Фахівці всесвітньо відомої мережі австрійських клінік Kinderwunschklinik займаються проблемами безпліддя чоловіків і жінок. Однією з найуспішніших процедур тут вважається - хронічної патології, яка може поставити хрест на можливості жінки зачати дитину. Колектив під керівництвом докторів Леонарда Лоймера, Матіаса Брунбауера і Хайді Вітте більше 5 років тому отримав сертифікат відповідності на унікальні методики лікування цього захворювання.

Що таке ендометріоз?

Це досить поширене в гінекологічній практиці захворювання. Схильні йому в основному жінки репродуктивного віку - від 25 до 30 років. Суть патології полягає в тому, що клітини внутрішнього покриву матки ендометрія "пускають корені" поза свого нормального місця локалізації. Вони розростаються в сусідні порожнини, тканини і органи, порушуючи їх роботу. Оскільки баластова тканина має ті ж особливості, що і нормальний ендометрій, то при зміні гормонального фону, наприклад, під час менструального циклу, в ній також виникають кровотечі. Це призводить до розвитку локальних запальних процесів, больового синдрому і в кінці кінців, безпліддя.

Діагностика ендометріозу залежить від його стадії (всього їх 4) і типу. На першій стадії можуть спостерігатися окремі осередки, а на четвертій - множинні кистообразные ущільнення, зрощення тканин сусідніх органів. Класифікується ендометріоз також в залежності від його локалізації:

  • Генітальний - розвивається в межах матки, яєчників та інших органів репродуктивної системи;
  • Екстрагенітальний - проростання тканин в сусідні органи і системи (кишечник, пупок і т.д).

Чому ЕКО?

Якщо вчасно не почати лікування, то хвороба може викликати непрохідність маткових труб та інші процеси, які будуть перешкоджати руху яйцеклітин і формування ембріонів. Навіть якщо спайки незначні, ймовірність успішного зачаття не перевищує 35%. У такій ситуації без застосування методів репродуктивної медицини поліпшити ситуацію дуже складно.

За статистикою процедура ЕКО дозволяє підвищити вірогідність запліднення на 20...30%, але тільки в тому випадку, якщо захворювання знаходиться на 1-2 стадії. У більш складній ситуації потрібно комплексне лікування, метою якого насамперед є усунення непрохідності маткових труб. Інакше штучне запліднення може нести небезпеку для здоров'я і життя жінки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ