Головна : Новини

Лікування наркоманії. Як позбутися наркотичної залежності?

, 17:27
0 270

Лікування наркотмании вимагає комплексного планомірного підходу. Будь-яка недбалість здатна нанівець звести всі раніше докладені зусилля. Особливо тут важлива психологічна складова, яка спрямована на створення у наркомана стійкої мотивації для лікування, яка дає можливість вилікуватися від наркотичної залежності.

Знайте, що наркотична залежність накладає на всі сфери життя наркомана важкий відбиток. Саме тому, ні в якому разі не можна затягувати з її лікуванням, в іншому випадку психічні і фізіологічні порушення, які розвиваються внаслідок постійного прийому наркотичних речовин, що можуть стати необоротними. Спочатку, треба переконати наркомана в потребі звернутися до фахівця. До речі, пройти можна в реабілітаційному центрі "Твій Світ": rc-tvoi-vybor.ru.

Методи лікування наркотичної залежності

Способи лікування наркоманії оточені величезною кількістю міфів, що об'єднані 1-їм – небажанням і безвідповідальністю вникати в суть цієї проблеми. Дуже часто наркомани та їхні родичі вважають, що препарати, які блокують опіоїдні рецептори (їх вшивають під шкіру наркомана), або ж процедури детоксикації чудесним чином вилікують наркомана. На превеликий жаль, це не відповідає дійсності. Блокатори дають ефект лише після проходження курсу детоксикації і дають можливість купірувати результати ймовірного зриву. Це лише допоміжне, а далеко не основний засіб для лікування наркозалежності.

Детоксикація

Її треба проводити тільки в стаціонарі, оскільки деякі її види мають протипоказання і є величезним стресом для людського організму. Найчастіше, детоксикація займає від 5 до 10 днів, після цього наркоман може з полегшенням встати з ліжка і вийти прогулятися на вулицю, але тяга до наркотиків нікуди не дівається. Тому потрібен реабілітаційний період, у середньому займає приблизно 3-ри місяці.

Ксенонотерапия

Ксенон застосовують для того, щоб купірувати абстинентні гострі стани у людей з наркотичною залежністю. Ксенонові інгаляції на 100 % нешкідливі для людського організму і дозволяють налагодити здоровий сон, відновити функції головного мозку, зняти гострі напади паніки і тривоги, а також знизити депресивні прояви. Лікувальний ефект тримається декілька діб і настає дуже швидко. Найчастіше курс складається з 5-ти сеансів.

Плазмаферез

У процесі цієї процедури кров наркомана виводять за межі його організму, поділяють на плазму і кров'яні тільця, після чого плазма з накопиченими в ній токсинами знищується, а кров'яні тільця назад повертаються в організм. Це досить погано переноситься організмом одноразова процедура, яка за рівнем стресу порівнянна з хірургічною операцією.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ