Главная : Новости

Аналіз крові: Основні різновиди

, 18:10
0 498

аналіз крові

Аналіз крові - це дуже поширена медична процедура, яку хоча б 1 раз доводилося проходити кожному. З його допомогою можна оцінити стан здоров'я людини, виявити захворювання і т. д.

Існує кілька видів аналізів крові:

 • загальний;
 • біохімічний;
 • гормональний;
 • імунологічний;
 • на цукор.

Найпоширенішим серед яких - є загальний. Він дозволяє зробити оцінку кількості еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів в крові, вміст гемоглобіну, швидкість осідання еритроцитів, значення колірного показника, зміну в лейкоцитарній формулі. Для того щоб зробити загальний аналіз крові, досить буде невеликої кількості крові, взятої з мочки вуха, або, як це найчастіше буває, з пальця на руці.

Як виглядає хороший аналіз здорової дорослої людини, тобто які норми вмісту тих чи інших компонентів, показники і т. д.? Онлайн розшифровку загального аналізу крові ви можете знайти на сайті https://medecina24.ru/onlajn-analiz-krovi/.

Лабораторна діагностика крові часто призначається лікарями різних спеціалізацій. За допомогою загального аналізу крові можна діагностувати:

 • анемію;
 • імунодефіцит;
 • наявність в організмі інфекцій, вірусів і т. д.

Крім того, є захворювання, які при наявності певних симптомів і результатів аналізу, діагностуються з максимальною точністю (внутрішні кровотечі, апендицит і т. д.).

Також одним з основних видів аналізу крові є біохімічний аналіз. У ньому відбиваються найменші зміни в організмі людини. Він є дуже вірогідним. З його допомогою вивчається функціонування органів, обмін речовин. Біохімічний аналіз крові ясно дасть зрозуміти, чого саме організму не вистачає, які важливі для нього мікроелементи знаходяться в дефіциті, дозволить визначити порушення в водно-сольовому обміні, інфекції, запальні процеси і т. д.

Також 1-им із різновидів аналізу крові - є гормональний. Незважаючи на те, що даних компонентів в крові відносно небагато в порівнянні з іншими, вони мають величезний вплив на організм. Їх надлишок або нестача можуть викликати серйозні проблеми зі здоров'ям.

Бувають такі різновиди гормональних аналізів крові, як на:

 • статеві гормони;
 • гормони надниркових залоз;
 • гормони щитовидної залози;
 • гормони гіпофіза.

Аналіз крові на гормони дозволяє виявити безліч захворювань систем і окремих органів, наприклад, захворювання статевих органів і ендокринних систем.

Також є імунологічний аналіз крові. Стрес, неправильне харчування, погана екологія, - все це погано впливає на організм людини. Для того щоб найбільш повно оцінити імунітет людини, робиться імунологічний аналіз крові. Він використовується в основному для виявлення аутоімунних захворювань, а також інших патологічних станів.

Також рекомендується регулярно здавати аналіз крові на цукор. Дана процедура визначає вміст у крові глюкози. Так виявляється цукровий діабет, деякі ендокринні порушення, епілепсія, а також захворювання підшлункової залози.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 31)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ