Главная : Новости

Вегето-судинна дистонія: вибудовуємо оборону

, 16:41
0 650

Вегето-судинна дистоніяЧасто симптоматика вегето-судинної дистонії (ВСД) проявляється проявою декількох захворювань одразу. З'являються скачки артеріального тиску, запаморочення і головні болі, тахікардія, аритмія, непритомність, озноб, підвищена пітливість і загальна слабкість (більш детально про ВСД можна прочитати на сайті http://www.diagnos-online.ru/zabol/zabol-432.html).

Часто людина починає відчувати зміни погоди і стає метеозалежною. Вегето-судинна дистонія може давати відбиток і на психічно-емоційний стан людини.

У більшості випадків люди, які виявили у себе кілька подібних симптомів, звертаються за допомогою до фахівця. Обхід лікарів починається у терапевта і закінчується у невролога.

Знайти першопричину недуги не завжди просто. Тільки після ретельного обстеження і ряду аналізів, медики виносять вердикт ВСД. Іншими словами - це неузгоджена робота судин в момент їх розслаблення і скорочення. Через незлагоджену роботу судин спостерігається порушення кровопостачання внутр. органів, а також дефіцит кисню, який безпосередньо викликає збої в роботі всього організму. Однак не варто опускати руки: ВСД не є вироком, з яким доведеться мучитися все життя. Захворювання піддається лікуванню, але тільки в комплексі. І дуже часто не медикаментозно. ВСД - це серйозний збій в роботі багатьох систем, так що лікувати якийсь окремий орган марно.

Комплексний підхід

Дуже важливо починати лікування ВСД з перебудови вашого способу життя, а не з прийому ліків. Ось деякі поради, які вам допоможуть:

  • Для поліпшення функціонування серця, судин, а також зміцнення нервової системи дуже важливо вживати якомога більше їжі, багатої на солі калію та магнію. Ці елементи містяться у куразі, квасолі, родзинках, вівсянці, гречці, шипшині, сої, моркві, горосі, абрикосах, цибулі, салаті листовому, горіхах, баклажанах та петрушці;
  • При ВСД дуже часто у людини діагностують порушення артеріального тиску - гіпотонія та гіпертонія. У разі зниженого тиску рекомендується вживати в їжу каву, молочні продукти та зелений чай, а ось при гіпертонії, краще повністю виключити кофеїномісткі продукти, замінивши їх на трав'яні чаї та компоти, а також знизити вживання кухонної солі;
  • Оливкова олія, цитрусові і деякі спеції покращують крововоток судин і зменшують їх спазмування;
  • Важливим аспектом є лікування таких супутніх захворювань, як: остеохондроз, гастрит та інші;
  • Дуже добре зарекомендували себе такі нетрадиційні методи лікування ВСД, як голковколювання і гомеопатія;
  • Прекрасним способом тренування судин є контрастний душ.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 55)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ