Головна : Новини

Класичний масаж обличчя

, 17:24
0 231

массажБагато людей задаються питанням, навіщо ж робити масаж обличчя. Всім зрозуміла важливість масажу стоп або спини, проте навіщо ж лиця? Ви дуже помиляєтеся, якщо вважаєте, що лице потребує масажа в меншій мірі. Задумайтесь, адже саме ваше обличчя - це перше, що бачать люди при знайомстві. Дуже важливо, щоб воно зберігало охайний і приємний вигляд.

Вам точно потрібна ця процедура. Такий масаж варто проводити кілька разів на тиждень, і ви точно помітите видимі результати.

Користь класичного масажу

Такий масаж вирішує ряд проблем, які більшою мірою хвилюють жіночу половину населення, наприклад:

  • Він позбавляє від мімічних та вікових зморшок;
  • Він підвищує еластичність шкіри обличчя;
  • Він покращує колір обличчя за рахунок сприятливого впливу на кровообіг;
  • Він прибирає обридлі мішки під очима і іншу набряклість;
  • Він має омолоджуючий ефект;
  • Він розслабляє і приводить в тонус м'язи обличчя.

Крім всіх цих плюсів, такий масаж також може допомогти вам трохи збільшити очі і губи. Уявіть, вам навіть не потрібно робити операцію. Відзначають, що масаж обличчя також покращує зір і стан зубів. Таким чином ви одночасно економите на пластичні операції, косметологія і стоматологів. Все це можна отримати від масажу, який не займе багато часу і не є дорогою процедурою.

Техніка класичного масажу обличчя

Зазвичай кожен масажист володіє такою технікою. Вона не є понад складної, проте потрібно знати в яких областях особи можна натиснути більше, а де краще обійтися погладжуваннями. Шкіра обличчя дуже ніжна і на ній легко можуть з'явиться синці надалі поганого масажу. Будьте обережні, вибираючи салон і майстра, який буде робити вам масаж обличчя.

Найчастіше курси масажу лиця у Львові проводиться з використанням крему або масел. Вони підбираються виходячи з типу шкіри і проблем, які хоче вирішити клієнт. Масаж не може проводитися, якщо у пацієнта є серйозні шкірні захворювання або ж глибокі порізи / садна / гнійники на шкірі. В цьому випадку краще перенести сеанс.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ