Головна : Новини

Терапевтична стоматологія: Що вона собой представляє?

, 15:28
0 263

Терапевтичне лікування зубівТерапевтичне лікування зубів - основа всієї стоматології. Саме там розуміють, наскільки важливий своєчасний догляд за ротовою порожниною і правильні профілактичні заходи. Вони дозволяють уникнути серйозних проблем зі здоров'ям, вчасно виявити захворювання зубів і взагалі не допустити їх появи. Так що запис на консультацію стоматолога є не просто обов'язковою, а єдиною мірою безпеки, як для дорослих, так дітей. Адже уникнути захворювання легше і дешевше, ніж лікувати. До речі, якщо вас цікавить терапевтична стоматологія в Москві (терапевтическая стоматология в Москве), то вам варто звернутися в клініку "ДЕНТАЛДЖАЗ": http://dentaljazz.ru/.

Навіщо потрібна терапевтична стоматологія

В першу чергу, цей розділ медицини відповідає за профілактику захворювань зубного ряду. До завдань стоматолога-терапевта входить:

 • огляд порожнини рота і оцінка стану зубів;
 • рекомендації по відвідуванню профільних фахівців, наприклад, хірурга або ортодонта;
 • консультації по необхідним методам догляду за зубами, аж до харчування;
 • лікування карієсу і наслідків цієї інфекції, в тому числі таких ускладнень, як пульпіт;
 • чистка зубної емалі і зниження її чутливості.

В цілому, терапевтичне лікування зубів - звичне відвідування стоматолога, тільки здійснювати його потрібно регулярно, а не лише у випадках, коли вже турбує підвищена чутливість або біль. В цілому, терапевт виконує більшість стандартних маніпуляцій, навіть робить рентгенівські знімки, а у випадках, що виходять за компетенцію лікаря, направляє до відповідного фахівця.

Як часто потрібно ходити до зубного лікаря?

Щоб не допустити екстрених випадків, коли похід до стоматолога супроводжується болем або іншими неприємними відчуттями, і викликаний руйнуванням зуба або іншими захворюваннями, відвідувати клініку потрібно регулярно. Лікарі рекомендують робити це не рідше, ніж кожні півроку. В цьому випадку вийде:

 1. провести своєчасне виявлення проблем і лікування;
 2. встановити або оновити пломби до повного руйнування зуба;
 3. очистити наліт і прибрати зубні камені;
 4. відбілити емаль і зупинити її руйнування.

Терапевтична стоматологія грає важливу роль в житті кожної людини, і їй приділяється багато уваги в клініці «Денталджаз». До послуг відвідувачів сучасна техніка, зручні кабінети, вільний вибір лікаря і часу прийому.

Скільки коштують відвідини стоматолога-терапевта?

Лікар цього профілю проводить первинний огляд і дає висновок про стан зубів, аспекти, яким слід приділити увагу, дає рекомендації про профілактичні і лікувальні процедури. Також в його обов'язки входить:

 • установка і реставрація пломб;
 • видалення тканин, уражених інфекціями;
 • відбілювання та чистка;
 • напрямок до стоматологів іншого профілю;
 • призначення аналізів.

Стоматологія терапевтична включає прийоми і дорослих, і дітей, так що вартість формується в залежності від наданих послуг - це може бути, як звичайна консультація після огляду, так і методики із застосуванням складної техніки. Ціни індивідуальні і дізнатися їх точно можна, звернувшись за телефоном до вибранної вами клініки або через онлайн-форму.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ