Головна : Новини

У чому полягають переваги корейської косметики?

, 15:50
0 1364

корейська косметикаЗ кожним днем ​​корейська косметика стає все популярнішим. Щодня маски, креми та інші чудеса косметичної промисловості з Кореї оспівують на порталах і форумах краси і здоров'я. Можна сказати, що корейська косметика потіснила більшу частину російських і європейських люксових брендів, і пов'язаний цей аспект не тільки з бюджетною вартістю, але і високою ефективністю. Далі, ми розглянемо основні переваги корейської косметики, а розповість нам про них співробітник інтернет-магазину crispy.ua, в якому її безпосередньо можна придбати оптом з доставкою по Києву та Україні.

Натуральний склад

Як відомо, корейці дуже трепетно ​​ставляться до свого здоров'я. Відповідно, і косметику вони виробляють з мінімальним вмістом хімічних речовин. У частих випадках кошти і зовсім не містять ароматизаторів, барвників, продуктів нафтопереробки та консервантів.
косметика

Незвичайність складу

Корейська косметика славиться незвичайними складами. Частенько в них числяться компонентами, які не зустріти в продукції російського і європейського виробництва. Йдеться про корінь женьшеню, зміїному отруті, брокколі, витяжках з слизу равлика, екстрактах перлів, мімози і деяких видів водоростей. Хоча західні косметологи і вчені стверджують, що деякі компоненти ніяк не вписується в європейські стандарти, більш того, вони вважають їх небезпечними для шкіри. Але корейський виробники заявляють, що цих слів - гріш - ціна, і в більшій мірі це виверти європейських брендів, терплять збитки через високий попит косметики з Кореї.

Висока якість і ефективність

Корейська косметика може похвалитися високою ефективністю і якістю, оскільки виробники підходять до її виробництва з усією відповідальністю. Тим більше, якщо порівняти догляд за шкірою росіянок і кореянок, стане зрозумілим, що другі приділяють своєму покрову набагато більше уваги, ніж перші.

Різноманітність засобів

Асортимент корейської косметики вражає різноманітністю. Часом в ньому зустрічаються такі засоби, котрі вдень з вогнем не знайдеш на прилавках російських магазинів. Ось, наприклад, пудра для глибокої чистки або кислотні тонізуючі засоби. Так, корейці приділяють процедури очищення обличчя досить багато часу, вони впевнені, що ідеально вичищена шкіра сприймає косметику значно краще, скрабу і, тим більше, звичайної умивалки для очищення покриву недостатньо.

Привабливий дизайн і зручна упаковка

Привабливий дизайн притаманний більшості корейських косметичних засобів. Флакончики у вигляді кішечок, помідор, яблук - чого тільки не зустрінеш в інтернет-магазинах косметики з Кореї. Особлива увага приділяється упаковці кремових, глиняних і тканинних масок. Взяти, наприклад, популярний Purederm. Упаковки з масками завжди наділені надрізами, а значить, для розтину не потрібно похапцем мчати за ножицями, досить потягнути за один край і пакетик-саше розкритий. Залишається лише розподілити засіб по шкірі і насолоджуватися зволоженням, харчуванням і приємними ароматами, що також притаманне маскам від Purederm.

Не можна не відзначити відомі багатьом не з чуток маски від Cremorlab. Незважаючи на лаконічний дизайн, упаковки належним чином підготовлені для користування російськомовним населенням. На зворотному боці упаковки значаться всі особливості продукту, нехай і на додатковій етикетці, приклеєною поверх саше. Тоді як європейські бренди звинувачують корейські за неможливість ознайомитися з дією і складом масок, оскільки вони вказані тільки на корейській мові. Що на ділі - інакше, багато косметичні бренди Кореї піклуються про російськомовне населення, доповнюючи упаковку вкладенням або наклейкою.

Доступність

Ще однією важливою перевагою корейської косметики є невисока вартість. Вона по кишені практично кожного без винятку.

Висновки

Цих аргументів цілком достатньо для того, щоб зробити висновок! Корейська косметика гідна вашої шкіри!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ