Головна : Новини

Шкільна форма - один з головних атрибутів образу школяра

, 15:59
0 503

У житті кожної родини, тобто ів житті батьків, і в житті їхніх дітей настає знаковий, тривалий і пізнавальний період іменований школою. Від цього нікуди не дінешся, оскільки освіта в сучасному світі цінується іноді вище золота. Є, звичайно, унікальні і геніальні хлопці (а деколи і їхні батьки), які можуть займатися вдома, з легкістю освоюючи шкільну програму. Але такі випадки поодинокі, та й з власного досвіду автора (з одним застереженням, що в його випадку це відносилося до дитячого саду), такий підхід порушує систему підготовки дитини до роботи в колективі (важче знаходити спільну мову з "колегами"). Більшість батьків вибирає шлях навчання дітей у школі. Не будемо зараз згадувати про всі принади"Безкоштовної освіти" (оплата ремонтів, благодійні внески та інше), зосередившись лише на тому аспекті, який дійсно залежить від батьків. Мова йде про шкільній формі для дітей. До речі, для дітей можна придбати на сайті PANAMA.UA. Шкільна форма - це один з головних атрибутів образу школяра, що виконує відразу кількафункцій:

- практична (одяг, в якій дитина, принаймні півдня, займається, повинна бути зручною, гіпоалергенної, екологічно чистої і зносостійкого);
- естетична (шкільний одяг повинна виглядати красиво, зайвий раз підтверджуючи прагнення дитину в високому світу культури і знань);
- психологіческой (різні діти, точніше їх батьки, мають різні фінансові можливості, тому носіння в школі форми зрівнює дітей, запобігає розвитку комплексу неповноцінності).

У будь-якому випадку купувати форму доведеться (принаймні, до старших класів), тому   при виборі її слід звернути увагу надеякі основні показники, щоб не переплатити і не залишитися в дурнях. До таких показників відносяться: тип і якість матеріалів, якість і стійкість швів, розмір, посадка.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ