Фітогелі швидкої допомоги

Профілактика гіподинамії за допомогою фітогелей Артлайф

Урбаністична цивілізація подарувала нам багато унікальних можливостей: за лічені години долати великі відстані або одним натисненням кнопки дистанційного керування піднімати важкі вантажі. Для того щоб добути їжу, наші предки прикладали безліч фізичних зусиль.
Сучасному жителю мегаполісу досить сісти за кермо і доїхати до найближчого супермаркету. Ми катастрофічно мало рухаємося!

Більшість з нас працюють сидячи (за комп'ютером, за кермом, за робочим столом). Наші захоплення також пов'язані з «сидячим» положенням: кінотеатр, концерт, стадіон. Особливо гостро проблема гіподинамії відчувається в зимовий період, коли холодна погода позбавляє нас можливості регулярних і тривалих прогулянок. Чим небезпечна гіподинамія? У результаті відсутності регулярного фізичного навантаження наші м'язи позбавляються необхідної тренування і атрофуються, слабшає сила скорочень серця, знижується тонус судин, зменшується кровопостачання тканин, сповільнюється обмін речовин. Певна частка фізичної активності необхідна для збереження здоров'я. Краще всього вибрати для себе вид фізичного навантаження, яка буде не тільки корисна тілу, але додасть нові позитивні емоції. Це можуть бути танці, басейн, регулярні вправи в системі «боді-флекс» або навіть загальнозміцнюючий масаж. Проте різкий вихід зі стану «зимової сплячки» загрожує проблемами для організму: непідготовлені м'язи починають хворіти, коле десь у боці ... За статистикою, далеко не всі люди, що почали відвідувати тренування, продовжують це робити хоча б протягом трьох місяців.
Однак якщо завчасно підготувати свій організм до підвищених фізичних навантажень, проблем зі здоров'ям можна уникнути. За десять днів до початку регулярних тренувань згадайте про існування ранкової гімнастики і пройдіть програму підготовки організму до фізичного навантаження на основі натуральних фітогелей Артлайф. Три фітогелі - «Джоінтгель», «Урогель» і «Сорбіогель» - сформують гармонійний обмінний баланс в тканини зв'язок, суглобів і допоможуть м'язевого апарату адаптуватися до навантаження. Працюючи зсередини, інгредієнти фітогелей Артлайф допомагають удосконалювати поставу, забезпечують відповідний рівень харчування зв'язок і суглобів. Це прискорює настання позитивного ефекту від тренувань або підсилює позитивний вплив масажу на загальний стан здоров'я. М'який сечогінний ефект «Урогеля» сприяє виведенню молочної кислоти та інших продуктів обміну речовин, що накопичуються в результаті м'язової роботи. Прискорення обміну речовин під впливом активного руху або масажу може супроводжуватися також накопиченням шкідливих продуктів метаболізму, тому в програму включений «Сорбіогель». Він зв'язує і виводить з організму продукти обміну речовин, а також надлишок неправильних продуктів жирового і холестерину обмінів, сприяє поліпшенню роботи печінки, здійснює профілактику порушення травлення. Інгредієнти «Джоінтгеля» підтримують зв'язки і суглоби від перевантажень, сприяють відновленню та збереженню структури шкіри. Протекція фітогелей допоможе вам втягнутися в режим фізичних вправ, і до весни ви стане помітно стрункішим, молодшим і підтягнутим.
І ще один факт, що має велику цінність для людини, всерйоз задумався розвантажити організм після зими: це натуральна пектинова основа гелів. Пектини - різновид харчових волокон. Потрапляючи в травний тракт, вони збільшуються в об'ємі і створюють відчуття ситості. Це корисно тим, хто включив у свій розпорядок дня тренування або курс масажу, тому що дозволяє здійснити профілактику переїдання. Адже відомо: під час активних занять спортом апетит підвищується.

Програма підготовки організму до підвищення фізичного навантаження, курсу масажу на основі фітогелей Артлайф. Курс 10 днів

«Сорбіогель» 1 ст. л. ввечері натщесерце, запиваючи 1 склянкою води
«Джоінтгель» 1 ч. л. 2 рази на день під час сніданку та вечері
«Урогель» 1 ч. л. 2 рази на день під час сніданку та вечері

Коментарі

ВВЕРХ