Главная : Новости

Навчання в Польщі для Українців - ВУЗи Польщі

, 16:50
75 1458
Навчання в Польщі для Українців

В останні роки польська освіта почала користуватися популярністю серед української молоді. Це пов'язано з її доступністю та престижністю.

Отриманий в Польщі диплом дозволяє успішно працевлаштуватися не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

У чому особливості польської системи освіти?

Навчання в Польщі для українців - це шанс отримати диплом європейського стандарту. І, попри те, що дана країна знаходиться недалеко від України, її система освіти значно відрізняється. В першу чергу студента з України можуть здивувати такі моменти:

  • навчальний рік починається не з 1 вересня, а з 1 жовтня;
  • всі навчальні заклади мають електронну систему, де знаходиться вся інформація про дисципліни, бали та інші важливі для навчального процесу моменти;
  • можна самостійно обирати дисципліни;
  • різдвяні та великодні свята - справжня подія для поляків, яка супроводжується великою кількістю вихідних;
  • викладачі лояльно ставляться до своїх студентів.

Типи освіти в Польщі

Навчання в Польщі для українців представлено у вигляді середньої та вищої освіти:

  • Здобути середню освіту можна в ліцеї, технікумі або гімназії. Ліцей - це та ж школа тільки з певним підготовчим напрямком. Технікум крім підготовки до вищого навчального закладу може ще дати певні професійні навички. Гімназія - в даний навчальний заклад можуть вступати школярі, які досягли 13 років для отримання повної середньої освіти.
  • Вища освіта включає бакалавріат, магістратуру та докторантуру. Після закінчення кожного семестру студенту треба буде складати іспит. Деякі університети надають можливість іноземцям отримати безкоштовну освіту.

Популярні польські університети

У кожному великому місті Польщі знаходяться навчальні заклади. Як правило, всі навчання розділене на денну та заочну форму. Серед міст в які найбільш часто прагнуть вступити іноземці варто виділити:

  • Варшаву. Тут знаходяться такі відомі університети, як: Варшавська школа економіки, Варшавська політехніка, Польсько-японська академія інформаційних технологій та інші.
  • Краків. Серед популярних вищих навчальних закладів тут знаходяться: Ягеллонський університет, Краківський економічний університет та інші.
  • Ополе. Серед популярних вишів можна виділити Опольський політехнічний університет, Опольський університет.

Як стати студентом одного з польських навчальних закладів?

Для того, щоб одержати польський диплом і отримати якісну освіту, необхідно:

  1. Звернутися за допомогою в компанію Slavic Languages Center.
  2. Вибрати навчальний заклад.
  3. Почати інтенсивну підготовку до вступу (вивчати мови й підготувати всі необхідні документи для вступу).

Скільки коштує навчання в Польщі?

Вартість освіти в Польщі залежить від обраного навчального закладу, мови навчання та інших моментів. У державному університеті в середньому за один рік ціна складе від 1500 до 2000 євро. У приватних від 900 євро за один рік навчання.

У варшавських вишах річне навчання складе від 1100 євро в рік. Остаточна вартість буде залежати від факультету, обраного типу університету (приватний або державний) і від мови навчання.

У краківських університетах з польською мовою навчання на бакалавраті ціна становитиме від 2200 євро. У лодзінських університетах річне навчання становить від 1250 євро в рік.

Де під час навчання будуть проживати студенти з України?

Практично кожен державний університет має власні гуртожитки. І вартість проживання може скласти близько 600 злотих в одномісній кімнаті. У двомісній або тримісній може скласти близько 400 злотих.

Студентів, яких не влаштовує гуртожиток, можуть зняти для себе окрему кімнату або навіть квартиру. Але, вартість окремого житла обійдеться значно дорожче.

Чому українці обирають польські навчальні заклади?

Польська навчання для українців має ряд переваг, серед яких можна виділити:

  • вступні іспити в більшості вишів відсутні;
  • присутня можливість отримати диплом європейського стандарту;
  • швидка адаптація до традицій і культури Польщі;
  • після закінчення вишу можна отримати польське громадянство;
  • доступність польської освіти в порівнянні з іншими європейськими країнами;
  • в період навчання є можливість вдало працевлаштуватися й отримати неоціненний досвід під час стажування за кордоном.

Чому українці звертаються за допомогою в агентство Slavic Languages Center

За допомогою компанії Slavic Languages Center студентами польських вишів стали понад 2000 абітурієнтів і дане число постійно збільшується.

Співробітники нашого агентства готові допомогти з оформленням документів і не тільки. Ми надамо всі необхідні консультації, забезпечимо місцем проживання в Польщі. Тому, якщо ви вирішили отримати якісну освіту, звертайтеся за допомогою до Slavic Languages Center - https://slavic-center.com.ua/visshee-obrazovanie-v-polshe/.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 103)

Читайте также:


Комментарии

avatar Nightcoyote - 31 Июль 2021, 17:16

Неймовірно гарно!

avatar Ilfatnv - 31 Июль 2021, 17:57

З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.

avatar kristina_karpova - 31 Июль 2021, 18:14

А можна дізнатися, у вас дизайн сайту шаблонний? Теж собі такий хочу ...

avatar artemdiotalevi - 31 Июль 2021, 18:54

поза конкуренцією

avatar Kir_il - 31 Июль 2021, 19:14

И правда креатив…супер!

avatar ZOZOZOZOZOZOZ - 31 Июль 2021, 19:52

Клас! Респект автору!

avatar money_dar - 31 Июль 2021, 20:16

Дуже цікаво! Судячи з деяких відгуків ....

avatar kawabanger - 31 Июль 2021, 20:40

Интересная статья, спасибо. Интересует: будет ли продолжение?

avatar you_missed_me - 31 Июль 2021, 21:07

Портал просто супер!

avatar Woglinde - 31 Июль 2021, 21:45

Сколько ж можно говорить…

avatar DoorMaster3 - 31 Июль 2021, 22:19

Вот так история!

avatar vainberg - 31 Июль 2021, 22:53

новина послав по інету.

avatar Gonzo28 - 31 Июль 2021, 23:12

Велике спасибі, прикольно написано креативно

avatar SysRQ09 - 31 Июль 2021, 23:52

Действительно интересная тема.

avatar kskatz - 1 Август 2021, 00:13

Побільше б таких статей

avatar estbro - 1 Август 2021, 00:49

Очень познавательно, респект

avatar SatanicFox - 1 Август 2021, 01:02

Сайт просто чудовий, порекомендую всім знайомим!

avatar Lipton228 - 1 Август 2021, 01:57

Каменты жгут! :-D

avatar userneochen17ilovealina - 1 Август 2021, 02:08

відмінний приклад стоїть контенту

avatar leklerk - 1 Август 2021, 02:44

Супер-пупер!

avatar Krpel - 1 Август 2021, 03:04

було цікаво вас почитати, спасибі і удачі!

avatar Shaten77 - 1 Август 2021, 03:45

Автор, а Вы в каком городе живете если не секрет?

avatar vainberg - 1 Август 2021, 04:05

Очень понравилась ваша статья

avatar Glisti - 1 Август 2021, 04:48

Ну жесть звичайно ...

avatar sekastsb - 1 Август 2021, 05:05

Я звичайно, мало, що тямлю в даній темі, але постараюся осилити.

avatar MrMew - 1 Август 2021, 05:48

Каждая статья автора отлична от предыдущей. Вывод: читать автора :)

avatar Privet_Privetik - 1 Август 2021, 06:17

отлично !!! Все супер!

avatar inffire - 1 Август 2021, 06:58

класс!

avatar Zaga66 - 1 Август 2021, 07:09

відмінна інфа

avatar LulzBoat - 1 Август 2021, 07:42

Знакомый стиль...

avatar AVM777 - 1 Август 2021, 08:07

щось в цьому є, безумовно

avatar Tony_Mantony - 1 Август 2021, 08:58

Каменти жгут! :-D

avatar I_fuck_you_l - 1 Август 2021, 09:04

Было интересно почитать!!!

avatar moriens_tua_mors_ero - 1 Август 2021, 09:56

Знакомый стиль...

avatar CANYAEPT - 1 Август 2021, 10:02

Только золотые руки могли набить такой прикольный материал

avatar Parabellumen - 1 Август 2021, 10:51

Изумительно!

avatar Y0u_are_unreal - 1 Август 2021, 11:07

Монетизацією краще займіться. А так чудово!

avatar dmt_rogachev - 1 Август 2021, 11:45

Каждая статья автора отлична от предыдущей. Вывод: читать автора :)

avatar Maglakelidze - 1 Август 2021, 12:05

круто

avatar EERommel - 1 Август 2021, 12:44

Очень познавательно, респект

avatar ukrKotawkin - 1 Август 2021, 13:04

Дуже дякую. Дуже корисна інформація

avatar festopan - 1 Август 2021, 13:56

улыбнуло с утречка

avatar a_krup - 1 Август 2021, 14:18

Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС

avatar notsodo - 1 Август 2021, 14:40

Дякую за статтю

avatar RoonyFriberg - 1 Август 2021, 15:01

мудро

avatar gyrman1500 - 1 Август 2021, 15:45

хороший рассказ, все разложено по полкам

avatar OrlovEvgeniy - 1 Август 2021, 16:05

Я присоединяюсь ко всему выше сказанному.

avatar verbitskii - 1 Август 2021, 16:50

Стаття неоднозначна - не можна кидатися в крайності.

avatar AiaalP - 1 Август 2021, 17:04

Все чітко і по справі. Добре написано, дякую.

avatar fracfurt - 1 Август 2021, 17:44

Читаєш це і думаєш ...

avatar MoscowUse - 1 Август 2021, 18:15

Стаття цікава, але мені здається, все це казки, не більше.

avatar Sellers101 - 1 Август 2021, 18:45

Неймовірно гарно!

avatar bobby200 - 1 Август 2021, 19:11

Мало чувств.. но красиво…

avatar BahadirSeydametov - 1 Август 2021, 19:46

Каменты жгут! :-D

avatar eugene_eeee - 1 Август 2021, 20:10

отлично излагаете

avatar Dauurg - 1 Август 2021, 20:59

подкупила искренность статьи

avatar verbitskii - 1 Август 2021, 21:11

Сайт супер, побільше б таких!

avatar Avelan71 - 1 Август 2021, 21:42

Супер! Автору - респект:)

avatar Rassaev - 1 Август 2021, 22:05

сенс розкритий від А, до Я, автор вичавив все що можна, за що йому респект!

avatar Alp07 - 1 Август 2021, 22:57

Чтож, статья интересная. Давайте подисскутируем…

avatar gtwotp - 1 Август 2021, 23:06

улыбнуло с утречка

avatar knockie - 1 Август 2021, 23:44

Клас! Респект автору!

avatar Qewgodmodex - 2 Август 2021, 00:10

хороший розповідь, все розкладено по полицях

avatar notorious02 - 2 Август 2021, 00:53

прочитала з задоволенням

avatar Ok_katya - 2 Август 2021, 01:17

Короче, дело к ночи. После статьи реально разморило… Пошел спать.

avatar simpletrues - 2 Август 2021, 01:54

чего тока не придумают...

avatar MIR7777_05 - 2 Август 2021, 02:15

Дуже хороший пост! Дякую за виконану роботу!

avatar Hilaritygo - 2 Август 2021, 02:47

Завжди приємно читати розумних людей

avatar vlentngr - 2 Август 2021, 03:18

Очень хороший пост! Спасибо за проделанную работу!

avatar Muuuuur - 2 Август 2021, 03:41

автору спасибо за пост !!

avatar AshKowalski - 2 Август 2021, 04:00

Прямо навіть не віриться

avatar Poezde_c - 2 Август 2021, 04:58

Відмінний матеріал. Спасибі і пишіть ще, тільки картнок замало!

avatar Frozenstreet - 2 Август 2021, 05:06

Радує, що сайт постійно розвивається. Така стаття тільки додасть йому популярності.

avatar aangelovv - 2 Август 2021, 05:52

Вот это да!

avatar Yurets999 - 2 Август 2021, 06:10

Портал просто супер!

ВВЕРХ