Главная : Новости

Що собою представляє енергоефективний дім?

, 20:54
0 1392

Енергоефективний будинокЕнергоефективний будинок - це будинок, параметри огороджувальних конструкцій та інженерного обладнання якого дозволяють забезпечувати оптимальний внутрішній мікроклімат при низькому енергоспоживанні. Економія енергії в цих будинках може досягати 90 % в порівнянні з будівлями перших масових серій. Річна потреба в опаленні енергоефективного будинку може не перевищувати 15 кВт · год на 1 м2. Загальна первинне споживання енергії становить не більше 120 кВт · год на 1 м2 в рік. Далі ми розглянемо класифікацію енергоефективних будинків і розповість нам про це співробітник компанії SIPDOM. До теперішнього моменту не існує єдиного офіційного міжнародного визначення енергоефективного будинку. Проте, в Європі існує така класифікація.

Будинки низького енергоспоживання

Використовують як мінімум на 50 % менше енергії, ніж стандартні будівлі, побудовані відповідно до діючих норм енергоспоживання.

Будинки ультранизького енергоспоживання

Можуть бути визначені як будівлі, які забезпечують більш високі стандарти енергоефективності та мають незначний вплив на навколишнє середовище. Будинки ультранизьким енергоспоживання витрачають на 70-90 % енергії менше, ніж звичайні будівлі. Приклади будинків ультранизького енергоспоживання з чітко визначеними вимогами - це німецький Passive House, французький Effinergie, швейцарський Minergie і датський клас енергоспоживання 1.

Найбільш ранньою і широко відомою концепцією енергоефективного будинку є німецький «пасивний» будинок. Вона була розроблена в Німеччині в 90-х роках. Загальноприйнято вважати будівлю «пасивною», якщо вона відповідає вимогам, розробленим німецьким інститутом пасивних будинків.

«Пасивний» будинок - це будинок з хорошою теплоізоляцією, в якому підтримується комфортний мікроклімат в основному за рахунок людського тепла, енергії сонця та побутових електроприладів, таких як чайник, плита і т. д. Технології влаштування «пасивного» будинку (будівлі з ультранизьким споживанням енергії, без традиційної системи опалення) ефективні і випробувані в суворому скандинавському кліматі. Такі будинки практично не мають теплових втрат.

Будинки, які генерують енергію

Це будівлі, які виробляють електрику для власних потреб. У деяких випадках надлишки енергії влітку можуть бути продані енергетичним компаніям і куплені назад в зимовий час. Хороша теплоізоляція, інноваційний дизайн і використання поновлюваних джерел енергії (сонячних батарей, наприклад) роблять існування таких будинків можливим.

Будинки з нульовими викидами CO2

Термін, який найчастіше використовують в Великобританії. Такий будинок не виділяє CO2. Це означає, що будинок сам забезпечує себе енергією з поновлюваних джерел, включаючи енергію, що витрачається на опалення / охолодження приміщень, гаряче водопостачання, вентиляцію, освітлення, приготування їжі та електричні прилади. У Великобританії всі нові будинки до 2016 року будуть будуватися відповідно до цього стандарту.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 190)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ