Як вибрати клініку пластичної хірургії?
Приймаючи рішення про проведення пластичної операції, багатьох починають цікавити маса найрізноманітніших питань. Як робиться операція? Що буде зі шрамами? Скільки триватиме лікування? І так далі й тому подібне. І одним з таких питань часто стає вибір клініки пластичної хірургії. Адже від відповіді саме на це питання залежить багато в чому і результат операції, і зручність реабілітації. Так, багато дівчат йдуть не в клініку, а до конкретного пластичного хірурга, а й фахівець часто веде прийом в декількох медичних установах одночасно. Так, як же правильно вибрати місце проведення майбутньої операції? Нумо розберімося. Ну а розповість нам про це співробітник львівської клініки пластичної хірургії Genesis (більше інформації про клініку читайте на офіційному сайті https://genesis-clinic.com.ua).
Секрети вибору клініки пластичної хірургії
Приступаючи до вибору клініки спочатку складіть список найближчих і найбільш рекомендованих місць. І вже далі починайте окремо по кожному пункту вашого списку збирати досьє.
Для початку поцікавтеся у ваших знайомих, які проходили через руки пластичних хірургів, в якому місці, у якого лікаря вони робили операцію. З великою ймовірністю вони розкажуть всю правду про свої враження від клініки, не забувши згадати навіть ті дрібниці, про які ви б і не подумали.
Наступним етапом «шпигунства» повинен стати збір інформації на просторах інтернету. Не варто звертати уваги на кричущі рекламні слогани з розряду «Краща клініка міста». Хороша лікарня навіть в рекламних матеріалах постарається вказати максимум корисної та повної інформації про себе і свої послуги. Але найкращим, хоча і не завжди на 100% достовірним джерелом і помічником вам стануть різні сайти та форуми про пластичну хірургію. Саме там можна знайти величезну кількість відгуків про ту чи іншу клініці.
Уже на цьому етапі список ваших клінік може помітно скоротитися.
Після збору чуток і відгуків приступаємо до наступного кроку — віддаленої оцінки клініки.
Дистанційна оцінка клініки
На цьому етапі оцініть місце розташування клініки, зручність і доступність під'їзду до неї як на власному автомобілі, так і громадським транспортом.
Хороша клініка навряд чи буде розташовуватися зовсім вже в глушині. Подивіться на фотографії самої будівлі клініки — респектабельність, доглянутість, хороший ремонт — плюс в досьє. Так само великою перевагою є розташування клініки в стінах державного медичного закладу.
Зателефонуйте адміністратору лікарні та задайте парочку простих питань: як дістатися, вартість консультації та т. п. Ввічливі та повні відповіді співробітника стануть приводом для особистого відвідування клініки.
Візит
Останнім і визначальним кроком у вашому виборі стане візит в клініку. При цьому не обов'язково записуватися на прийом, просто зайдіть усередину будівлі та поспілкуйтеся з адміністратором особисто.
Прислухайтеся до своїх відчуттів від місця. Запах, інтер'єр, різні незначні дрібниці. Якщо з порога вам починають нав'язувати послуги — просто розвертайтеся і йдіть. Показна помпезність і вигадлива дорожнеча меблів не завжди говорять про благонадійність клініки. Кращим доказом її професіоналізму можуть стати дипломи та нагороди, які зазвичай розвішані у фойє. Обов'язково поцікавтеся наявністю медичної ліцензії. Причому ліцензія повинна бути і на той вид операції, яку збираєтеся провести ви.
Попросіть в адміністратора договір на надання послуг. Хороша клініка не просто дасть потримати його в руках, а запропонує взяти з собою та уважно ознайомитися з ним вдома. Інформація в документі повинна бути гранично чіткою і ясною. А якщо раптом у вас виникли питання, персонал клініки зобов'язаний роз'яснити вам кожен пункт договору. При підписанні договору один екземпляр, з печатками та підписами керівництва клініки разом з касовим чеком залишається у вас. І відмовки типу «віддамо пізніше», «друку зараз немає» - привід відмовитися від послуг даної клініки.
У перший візит попросіть провести вас в палату і розповісти про оснащення клініки. Повірте, навіть саме елементарне хірургічне втручання вимагає наявності хорошої та сучасної медичної апаратури. Уточніть варіанти вирішення нестандартних ситуацій — чи є в клініці реанімація або оснащена палата інтенсивної терапії? Хто і як супроводжує пацієнта в перші години після операції та вночі?
Висновки
Зазвичай після відвідування клінік у вашому списку залишається 2-3 організації, і остаточно зробити свій вибір ви зможете після консультації з хірургом. Наважуючись на пластичну операцію пам'ятайте — навіть така дрібниця як місце має значення. Будьте уважні, адже ваші краса і здоров'я у ваших руках.