Главная : Новости

Як правильно вибрати туристичний рюкзак?

, 00:08
71 1461
туристичний рюкзак

У вас має бути похід? Тоді вам нарешті вдасться втекти від щоденних турбот і негараздів, злитися з природою, відчути її силу і пробудити свою. Але щоб вижити в диких умовах, доведеться використовувати тільки вміст свого рюкзака, тому в ньому має бути все необхідне. Продукти, намет, спальник, одяг та інше спорядження — як же все вмістити та нести на собі? З відповідним туристичним рюкзаком це не проблема! Нумо поговорімо як його правильно вибрати. А розповість нам про це співробітник інтернет-магазину prostoneba.ua, в якому його безпосередньо можна придбати.

Туристичний рюкзак: як вибрати?

Завзяті туристи кажуть, що подорож починається не з виходу за поріг свого будинку, а з моменту, коли в голові визрів план вирватися з повсякденної суєти. Після вибору маршруту складають список спорядження. Вірним супутником на час походу для вас стане рюкзак туристичний. З ним ви будете долати великі відстані, дертися в гори, перетинати болота або навіть засніжені рівнини. Де б ви не були, ваша поклажа не повинна стати непосильним тягарем. Тільки уявіть — нести за плечима 20 кг! Здавалося б, і не такі тяжкості доводилося піднімати. Але тривалий час, та ще й в процесі ходьби така вага відразу дасть про себе знати. Досвідченим мандрівникам не потрібно розповідати, що неправильний розподіл навантаження на спину — ризик заробити сколіоз або остеохондроз. Ось як важливо вибрати відповідний туристичний рюкзак. Ось яким він повинен бути:

  • Містким;
  • Міцним;
  • Непромокаючим;
  • Зручним;
  • Анатомічно правильним.

Але найголовніше — він повинен підходити саме вам! Універсальних рюкзаків не буває. Кожен розрахований під певний обсяг, призначений для певних умов експлуатації та тривалості походу.

Типи рюкзаків:

  • М'які. Їх називають баулами та речовими мішками. Вони не мають фіксованої форми, оскільки немає елементів жорсткості. Тільки при наповненні вмістом мішок набуває форму. Укладати речі потрібно з розумом, щоб не було перекосів і горбів, інакше похід з такою екіпіровкою стане мукою.
  • Станкові. Мають жорстку раму з алюмінію або вуглепластику, яка надає їм вертикальне положення. До неї кріпиться підвісна система. Звичайно, наявність рами збільшує вагу спорядження, але це компенсується правильним розподілом навантаження. І зручність не залежить від того, як укладено вміст. Такі туристичні рюкзаки відмінно підходять для перенесення важких речей. Але рекомендується брати їх в походи по рівній місцевості, оскільки при випадковому падінні або ударі рама може зламатися — відновити її в польових умовах буде проблематично.
  • Напівстанкові. Інші їх назви — анатомічні або каркасні. Це найбільш поширене зараз екіпірування. Особливістю є жорсткі вставки в спинці. Вона надає виробу жорсткість — вертикальну і поперечну. Як і станкові, такі рюкзаки служать для перенесення важких речей різної форми та рівномірно розподіляють навантаження на спину. Велика перевага в тому, що прихований у спинці каркас важче пошкодити — можна вирушати в екстремальну подорож по гірському схилу, засніженому перевалу і скелястій місцевості.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 124)

Читайте также:


ВВЕРХ