Главная : Новости

Напівавтоматичні тонометри: що потрібно знати?

, 00:44
15 1617
полуавтоматический тонометр

У сучасному світі, де люди постійно кудись поспішають і багато працюють, забуваючи про себе, важливо приділяти увагу своєму здоров'ю. Зокрема, необхідно завжди стежити за артеріальним тиском, щоб попередити гіпертонічну хворобу. Від цього залежить нормальна життєдіяльність організму, його безперервне функціонування. Для вимірювання тиску необхідний тонометр. Найбільш популярними на ринку є напівавтоматичні моделі, до речі, придбати такий тонометр можна в інтернет-магазині https://shop.medhouse-group.com.ua/ru/medychna-tekhnika/tonometry/napivavtomatychni/. Нумо розгляньмо їх принцип дії, переваги та недоліки.

Пристрій і принцип дії

Для вимірювання тиску тонометром пацієнтові надівається спеціальна манжета на плече. У напівавтоматичних моделях реєструється коливання тиску повітря в цій манжеті. Такий тиск створюється під впливом кровотоку на ділянці артерії, який перетиснено манжетою.

Напівавтоматичні моделі тонометрів не мають компресора, повітря необхідно накачувати вручну за допомогою груші. Принцип дії в напівавтоматичних тонометрах осциллометричний. Як тільки досягається необхідний тиск, відбувається автоматичне скидання повітря тонометром.

Через деякий час після обробки отриманих даних вбудованим мікропроцесором тонометра результат вимірювання систолічного (коли кров проходить по стислій артерії) і діастолічного тиску (коли кров вільно тече по артерії) з'являється на екрані приладу.

Плюси та мінуси

Як і у будь-якої моделі тонометрів, у напівавтоматичних моделей є свої переваги та недоліки. Наскільки вони суттєві, вирішувати покупцям, адже те, що для одних цілком допустимо, для інших користувачів — категорично неприйнятно.

Серед переваг слід відзначити простоту експлуатації. Навіть не підкована в медицині людина зможе без праці виміряти собі тиск в домашніх умовах. Навчитися користуватися напівавтоматичним тонометром не складе труднощів навіть літнім людям, але ж саме вони є найактивнішими покупцями даного товару.

Якщо говорити про мінуси напівавтомата, то варто загострити увагу на деяких погрішностях у вимірюванні. Але в більшості випадків похибка в 10-15 мм ртутного стовпа відбувається через те, що сам пацієнт накачує повітря помпою, тим самим стимулюючи кровотік і штучно підвищуючи свій тиск. Тому, звичайно, краще, якщо вимірювання тиску здійснює інша людина або медпрацівник.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 123)

Читайте также:


ВВЕРХ