Види автомобільних охоронних систем
При купівлі нового автомобіля кожен автовласник стикається з питанням «А як же захистити своє авто?» Чим дорожче автомобіль, тим більш завидним видобутком він стає для потенційного викрадача. На даний момент на ринку існує безліч пристроїв, які допоможуть зберегти вашу машину, а головне ваш час і нерви. Потурбувавшись заздалегідь і встановивши охоронну систему безпеки, ви можете знизити, а часом і повністю виключити ризик крадіжки або псування вашого майна. Ступінь захисту буде залежати від типу встановленої охоронної системи. А як же вибрати те, що потрібно? Який пристрій є більш надійним і ефективним? У чому їх перевага та недоліки? Відповісти на ці питання і допомогти розібратися допоможе співробітник інтернет-магазину autoelectro.ua.
Всі види охоронних пристроїв можна умовно розділити на чотири типи:
- Супутникові охоронно-пошукові системи або іншими словами GPS;
- Іммобілайзери;
- Автосигналізації або звукові сирени;
- Механічні протиугонні системи.
Супутникові охоронні-пошукові системи
На сьогоднішній день багато автовласників віддають перевагу саме цьому виду охоронної системи, вважаючи її найбільш надійною і зручною у використанні.
Принцип роботи даної системи полягає у зв'язку між антеною, яка встановлена на автомобілі та супутнику. Інформація про координати автомобіля безперервно надходить на пристрій, що приймає сигнал і дозволяє якнайточніше визначити місце розташування автомобіля з відхиленням в кілька метрів, визначити траєкторію і швидкість пересування транспортного засобу. Інформація передається на пульт диспетчера і / або власнику.
На сьогоднішній день активно функціонують три навігаційні системи. Це американська GPS, російська ГЛОНАСС і європейська Galileo.
Якщо з машиною відбувається нештатна ситуація, наприклад, спроба злому, відкриття капота, двері, багажника, зміна положення машини в просторі (нахил автомобіля і т.д.), то на пульт диспетчера надходить про це зашифроване повідомлення. Далі диспетчер зв'язується з власником автомобіля і дізнається чи знаходиться ситуація під контролем. Якщо виклик виявляється не хибним, то до автомобіля відправляють групу швидкого реагування, а в цей момент диспетчер віддалено, використовуючи ту ж систему GPS може заблокувати двигун, закрити двері машини. Завдяки цим функціям, злочинець не тільки не зможе проїхати на вашому автомобілі навіть метр, але і не зможе покинути автомобіль. Правда в таких випадках викрадачі зазвичай розбивають скло, у зв'язку з чим ви безсумнівно понесете збитки. Але погодьтеся, це незрівнянно з покупкою нової машини.
За відгуками автовласників, дана система захисту від угону є достатньо надійною. «Обійти» її викрадачеві набагато складніше, ніж інші системи захисту. Часом зловмисники застосовують пристрої-глушники, так звані джаммери, що не пускають сигнал. Але при розробці останніх охоронних систем врахували даний момент і застосовують спеціальні модулі, які не дозволяють джаммерам спрацювати.
З мінусів залишається тільки ціна. Зараз супутникові охоронно-пошукові системи залишаються найдорожчими в експлуатації, тому що крім покупки самого пристрою, його установки, вам потрібно щомісяця оплачувати абонентську плату.
Мне все понравилось
А какой это движок? тоже хочу блог завести
Було цікаво почитати !!!
Очень интересно! Судя по некоторым откликам ….
А можна дізнатися, у вас дизайн сайту шаблонний? Теж собі такий хочу ...
Да, довольно интересная статья.
Мне понравилось!
Каждая статья автора отлична от предыдущей. Вывод: читать автора :)
Мне все понравилось
Величезне дякую!
Портал просто супер!
Дякую за статтю виявилася дуже корисною.
Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас сайт
Очень и очень неплохо!!!
Спасибо большое!
5ка! Отличный пост!