Ензимна пудра-інноваційне рішення для догляду за шкірою обличчя
Ви ще вибираєте засіб для очищення шкіри обличчя і видалення ороговілих клітин? Представляємо вашій увазі новинку б'юті індустрії-ензимна пудра. Це ТОП засіб для догляду за шкірою обличчя сьогодні, яким користуються провідні візажисти, косметологи і представники світу краси. У чому перевага інноваційного засобу? Як працює ензимна пудра? І як їй користуватися в домашніх умовах? Про все докладно в нашій статті.
Про переваги начистоту
Ензимна пудра приховує відразу безліч переваг:
- Економічна витрата.
- Застосування ензимної пудри не впливає на природний кислотно-лужний баланс (pH) шкіри.
- Не робить шкіру фоточутливою, тому пудрою можна користуватися в будь-який час року.
- Ензими мають спрямованим, а тому більш м'яким дією. Вони руйнують міжклітинні білкові зв'язки, не всі види білків, як це роблять кислоти.
- Ензимна пудра може застосовуватися різними способами.
- Має тривалий термін зберігання, при цьому не вимагає створення спеціальних умов.
- Пудру можна провозити в ручній поклажі, так як вона не є рідиною.
- Упаковка важить менше, ніж, наприклад, банка скрабу.
Як працює ензимна пудра?
Ензимна пудра-це не звичайна пудра, а косметичний продукт, призначений для очищення шкіри обличчя і видалення ороговілих клітин. Вона діє більш м'яко, ніж скраб або пілінг.
До її складу входять ензими, які являють собою сполуки білка, що прискорюють біологічні процеси в тканинах. При нанесенні на шкіру вони розчиняють надлишки себума, ороговілі лусочки і забруднення, не пошкоджуючи шкіру. Таким чином, процес очищення відбувається максимально м'яко. Завдяки цьому засобу поліпшується колір обличчя, зникають чорні точки, нормалізуються обмінні процеси в клітинах і згладжуються мікронерівності шкіри. На відміну від скрабів і пілінгів, ензимна пудра не сушить шкіру, не чинить механічного впливу на епідерміс і діє дуже делікатно. Її ви можете використовувати навіть на роздратованою шкірі.
Як використовувати ензимну пудру?
Необхідно взяти кілька пучок, висипати їх на долоню, додати стільки ж води. Потім слід акуратно спінити, щоб дрібні гранули розчинилися і нанести на шкіру, попередньо зволожену водою, помасажувати протягом декількох хвилин після чого ретельно змити (використовувати теплу воду). На завершення слід нанести будь-який засіб з вашого щоденного догляду.