Главная : Новости

Як вибрати настільну гру для дитини?

, 01:07
46 568
настільна гра

Ви хочете купити настільну гру для дитини, але боїтеся не мати всіх ключів, щоб зробити правильний вибір? Завдяки цьому короткому керівництву з купівлі настільні ігри для дітей допоможе вам розібратися в основних питаннях, пов'язаних з дитячими іграми. Ось побачите, вибрати гру, яка сподобається малюкові, не так вже й складно.

Ви дійсно хочете запропонувати настільну гру?

Це запитання може здатися несподіваним і навіть зухвалим, але перш ніж з головою зануритися у велику кількість пропозицій, важливо зрозуміти, чи дійсно настільна гра - це той подарунок, який ви хочете зробити.

Вибираючи настільну гру, не думайте, що дитина буде грати самостійно, як з іграшкою. Навпаки, настільна гра - це королівська можливість провести привілейований момент зі своєю дитиною (дітьми). Під час гри ви можете розділити веселий момент, допомагаючи їй у її виборі для досягнення бажаної мети. Тепер, коли ви переконані, що це настільна гра, яку ви хочете подарувати, ось що потрібно враховувати, щоб знайти гру, яка підходить саме вам.

Вибір настільної гри для дитини в основному ґрунтується на 4 взаємопов'язаних елементах:

  • Вік дитини
  • Механіка
  • Всесвіт
  • Рівень абстракції

Вік дитини

Як і слід було очікувати, вік - це перший критерій, який необхідно враховувати. І це добре, оскільки його легко впізнати на коробці. Видавництва та магазини використовують цей критерій для замовлення своєї продукції. Зазначений вік відповідає мінімальному віку, з якого можна грати в гру, тобто мінімальному віку, необхідному для розуміння правил і концепції гри.

Чи є краща ігрова механіка залежно від віку?

Для найменших ми радимо віддавати перевагу кооперативним іграм, тобто іграм, у яких усі гравці грають разом проти самої гри. Таким чином, у цьому типі гри маленькі гравці виграють або програють як команда. На додаток до створення хімії між дітьми, спільні ігри дають їм змогу м'яко засвоїти концепції перемоги і поразки. За будь-якого результату гри результат передбачається колективно, що дає можливість розділити перемогу або зменшити відчуття невдачі в разі поразки. Якщо ніхто не буде виділений, досвід буде менш травматичним.

У міру дорослішання і з більшим ігровим досвідом дітей можна знайомити з так званими "змагальними" іграми. Ці ігри, орієнтовані на протистояння між гравцями, спрямовані на перемогу над супротивниками. Гравці не співпрацюють для досягнення спільної мети, а змагаються, щоб виграти гру. Змагальні ігри засновані на різних механіках (азартні ігри, ігри на швидкість, ігри на пам'ять тощо). Тоді ви будете розпещені вибором.

Правильний вибір настільної гри для дитини

І всесвіт у всьому цьому? Якщо механіка часто визначає рівень задоволення й успіх гри, всесвіт залишається важливим елементом, який не можна випускати з уваги під час вибору. Якщо це правило поширюється і на дорослих, то ще більшою мірою воно вірне для дітей. Останні особливо чутливі до цього аспекту гри.

Для молодших або недосвідчених дітей тема гри - це елемент, який насамперед приверне їхню увагу і викличе в них бажання грати. Вибір гри у всесвіті, яку оцінить дитина, - найкращий спосіб познайомити її з настільними іграми. І тут на вашу користь грає багата пропозиція видавців. Були порушені майже всі теми.

Рівень абстракції

Рівень абстракції гри - останній важливий момент, який слід враховувати. Завжди пам'ятайте, що настільна гра, щоб сподобатися дитині, має залишатися конкретною. Наприклад: знайти схожість або швидше за всіх взяти карту. З її правилами, яких потрібно дотримуватися для досягнення мети, концепція настільної гри для неї вже досить абстрактна. Це ще більш вірно для малюків і молодих, недосвідчених гравців. З досвідом діти набувають ігрової зрілості і стають менш герметичними для більш абстрактних ігор.

Рівень абстракції гри пояснює, зокрема, що вона не повинна ґрунтуватися виключно на віці, зазначеному на коробці. Таким чином, гра для юної аудиторії цілком може відповідати старшим дітям або навіть дорослим, якщо її правила абстрактні. І навпаки, в дуже конкретну гру для старших дітей цілком можуть грати гравці молодшого віку, якщо їх супроводжують.

До 6 років ми радимо вам зосередитися на дуже конкретних іграх. Залежно від її зростання і досвіду в грі, ви можете наважитися на більш абстрактні ігри. Таким чином, з 6 років, з навчанням читання і більшою здатністю концентруватися, маленькі гравці тепер здатні засвоювати більш складні правила. Саме в цьому віці дитина стає здатною грати самостійно. Потім вона стає зрілою, щоб братися за більш стратегічні ігри.

З 10-12 років гравці можуть грати практично в будь-яку гру і навіть у деякі ігри для дорослих. Однак усе ж таки не

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
3 (голосов: 70)

Читайте также:


ВВЕРХ