Газовий генератор: переваги та особливості вибору
![генератор](/uploads/Image/news_posts/gazovij_generator_perevagi_ta.jpg)
Автономне енергопостачання може використовуватися в якості основного або резервного. Воно затребуване як в міських, так і в заміських умовах. Залежно від виду палива електростанції бувають бензиновими, дизельними і газовими. Найбільш затребувані сьогодні газові генератори. Вибрати і замовити відповідні моделі можна на сайті https://stylus.ua/generatory/tip-elektrostancii:gazovyy/. Про особливості та нюанси вибору далі в нашому огляді.
Переваги газового генератора
- Газовий генератор не вимагає постійної дозаправки, його досить підключити до магістрального газу або газгольдеру. Ця перевага дозволяє оснащувати газові генератори системами автозапуску.
- Газ-екологічне паливо, за рахунок цього газові генератори служать довше: твердих частинок і золи при згорянні газу практично не утворюється, він не викликає корозію металу.
- За вартістю газові генератори не дорожче інших, а коефіцієнт корисної дії у них вище — в середньому він досягає 47%.
- До того ж цей тип електростанцій відрізняється відносною безшумністю роботи, що дозволяє використовувати його в житлових зонах.
Для яких цілей буде використовуватися газовий генератор?
Щоб вибрати генератор, важливо чітко розуміти для вирішення яких завдань ви його купуєте. Так, газові генератори до 10 кВт підійдуть у випадках, коли потрібно резервне електропостачання в приватному будинку, на дачі (підключення — до газового балона, газгольдеру або газової магістралі).
Газові генератори 10-25 кВт можуть стати джерелом основного електропостачання в котеджах і заміських будинках.
Газові генератори більше 25 кВт здатні забезпечити електрикою відразу кілька заміських будинків, велике підприємство або будівельний об'єкт.
Генератор можна поставити на вулиці або в приміщенні (наприклад, в підвалі або гаражі). Іноді може вимагатися його переміщення. Залежно від цього слід звернути увагу на Клас захисту, варіант виконання, гучність і габарити.
Вартість генератора залежить від його потужності, виробника і наявності автоматики. Нижня планка вартості передбачає маленьку потужність, Ручне управління, низький ступінь захисту. Це зазвичай китайські, польські, російські генератори. Японські і американські газові генератори найдорожчі, хоча і моделі інших виробників можуть наближатися до верхньої планки вартості за рахунок високих технічних характеристик.