Главная : Новости

Листяні дерева як окраса вашої дачної ділянки

, 11:35
0 1552

Листяні дерева як окраса вашої дачної ділянкиДачний будиночок за містом. Що може бути краще? Адже це місце, де ми проводимо свої вихідні, а інколи і цілі відпустки. На дачі відпочивають бабусі зі своїми внуками, адже для декого це єдине місце куди можна виїхати з шумного, галасливого та метушливого мегаполіса. Кожний господар облаштовує свою дачну ділянку на свій смак. Кожен бажає втілити своє бачення та вміння облаштування життєвого простору. Тому на шести сотках, які як правило виділялись під дачу, ми можемо бачити різні картинки. Одні воліють відводити землю під город, щоб вирощувати екологічно чисту городину та овочі, адже ніщо не зрівняється зі смаком огірків та помідорів вирощених власноруч. Куди там до них купованим? Навіть найдорожчих. Інші віддають перевагу садку, де під деревом облаштовують гарну альтанку, ставлять гойдалку і насолоджуються співом пташок. Ще одна група «дачників» хоче бачити навколо себе гарні квітники та англійські газони. Як бачимо скільки людей стільки і вподобань.

Чудовий садок – гарне вирішення організації життєвого простору

Але як часто буває, багатьом господарям не вистачає елементарних знань, як правильно розбити садок. Що треба зробити, щоб повністю забезпечити свою родину всіма необхідними фруктами та ягодами? І часто ми спостерігаємо таку картину, ніби і дерев багато, і кущів вистачає, а врожаю немає, а якщо і вродить якесь дерево, то або обсиплеться, або його стільки що і переробити не встигаєш. Поради про те, скільки необхідно дерев садити і які листяні рослини вибрати, можна отримати на сайтах і форумах для садівників. А зараз ми поговоримо про найважливіші і найпрекрасніші листяні дерева, які змогли б прикрасити вашу ділянку та забезпечити деякими необхідними екзотичними плодами.

Листяні дерева, основа та прикраса будь якого саду та ландшафтного дизайну

Якщо говорити про листяні дерева та чагарники, то можна дати їм таке визначення, що основною їхньою особливістю є зміна кольору листя, а також скидання його в залежності від пори року. Але існують такі породи дерев, які мають настільки декоративну структуру кори, що і в зимовий час виглядають надзвичайно привабливо. А ще листяні дерева мають надзвичайно різноманітну палітру забарвлення листя. Вони можуть бути зеленими, червоними або жовтими. Такого різнобарв’я немає жоден інший вид рослин. Листяні дерева можна дуже гарно поєднати з вічнозеленими, і це створить окрасу ландшафтного дизайну на вашій ділянці. Про те що дерева завжди цінувалися нашими предками оспівується не в одній пісні або творі видатних митців. Сажанці екзотичних і гарних дерев цінувалися буквально на вагу золота. Наші предки завдяки деревам створювали затишок навколо себе. Дерева їх захищали від сильних вітрів і пекучого сонця, а крім того, завжди можна поласувати смачним плодом, медовою грушею, або апетитним яблуком. Сьогодні листяні дерева і чагарники несуть і естетичну функцію. Адже якщо ви посадите на своїй ділянці барбарис, то отримаєте надзвичайно цікаво забарвлене листя, яке буде милувати ваше око. А щоб створити плавний перехід від високих дерев до трави і квітів, слід використати і вибрати сажанці листяних чагарників.

Висновки

Вишня, черешня, клен, айва чи гортензія, смородина, бузок, груша, яблуня чи красуня калина – все це листяні дерева. Проявіть свої здібності дизайнера, врахуйте вподобання вашої родини і створіть собі райський куточок на своїх шести сотках землі!

Источник: http://plants-club.ua/shop/roslyny/lystyani.html

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 91)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ