Главная : Новости

Електронні сигарети. Переваги і недоліки

, 23:16
0 611

преимущества электронных сигаретЕлектронні сигарети є альтернативою традиційному способу паління. Вони лише імітують куріння, то користувачі і люди, що знаходяться поруч, можуть не побоюватися за потрапляння в свій організм хімічних і канцерогенних речовин, якими сповнені традиційні тютюнові вироби. За допомогою електронних сигарет відбувається постачання організму нікотином. Проте поки невідомо що відбувається з людьми, які перестають вдихати різні смоли, а отримують тільки один нікотин. Ризик, звичайно, існує, однак він тільки потенційний.

Електронні сигарети не здатні виробляти справжній дим, вони просто його імітують, так само як і процес горіння. Ви напевно вже зустрічалися з даними товарами в інтернет-магазинах або в кіосках. Виробники стверджують, що вони володіють більшою безпекою в порівнянні зі звичайними сигаретами, особливо це стосується електронних сигарет Kanger EVOD Mega.

 Чим є електронна сигарета за своєю суттю?

Подібно пороху, електронні сигарети винайшли китайці. Перший зразок був виготовлений фірмою «Ruyan» у 2004 році. Якщо вірити ЗМІ, торік компанія змогла реалізувати 300 000 шт. сигарет. І вона аж ніяк не володіє монополією на виробництво такого пристрою.
Електронні сигарети відрізняються за своїми розмірами та формою. Велика їх частина подібна довгим сигаретам. Решта схожі на трубки або сигари. Проте всі вони працюють по одному і тому ж принципу.

Як «працює» сигарета?

Коли користувач починає втягувати в себе повітря, спрацьовує датчик пристрою, включається акумулятор і парогенератор починає виробляти холодний пар. Сигарета запрацювала. Нагрівач виробляє спеціальну речовину «пропіленгліколь», яка надходить в картридж. Користувач вдихає дуже схожий на тютюновий дим гарячий газ. При видиху з'являється невелика холодна хмарка диму «пропіленгліколю», який швидко зникає. В електронних сигаретах немає тютюнових продуктів, так як вони використовують синтетичний нікотин, який знаходиться у картриджі.

Ціна електронних сигарет

Роздрібна ціна лежить в діапазоні 100-200 USD. Ціна картриджа безпосередньо залежить від його складу. Картриджем можна скористатися кілька разів. Також продаються рідини для електронних сигарет, якими можна перезарядити сигарети в домашніх умовах.

Переваги

  • По-перше, електронні сигарети можна використовувати у заборонених для куріння місцях, таких як борт літака, ресторан або робоче місце;
  • По-друге, з їх допомогою знижується шкідливий вплив нікотину на організм;
  • По- третє, вони допомагають людям, які бажають позбутися від цієї шкідливої ​​звички.

Недоліки електронних сигарет

Поки немає ніяких доказів, що електронні сигарети абсолютно нешкідливі. Це основний фактор, що приводить до занепокоєння представників охорони здоров'я. Згідно з доктором медицини, Елене Мендес, що займає посаду пульманології-дослідника в університеті Маямі, на поточний момент неможливо підтвердити ні користі, ні шкоди цих пристроїв, оскільки наукові докази відсутні.

Позбутися шкідливої ​​звички палити, якщо вже з'явилася залежність, не так просто. Деякі вчені навіть вважають, що використання електронних сигарет може ще й посилити нікотинову залежність. Адже, по суті, вони використовуються тоді, коли людина не палить. При цьому вона не перестає менше курити.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 39)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ