Главная : Новости

Як вибрати масажер для ніг і стоп

, 21:30
0 588

массажер для ног Масажери для ніг - це розкіш чи необхідність? З урахуванням того, що саме на ноги виявляється найбільше фізичне навантаження, а на ступнях знаходяться унікальні рецепторні зони, то побалувати свої ніжки розслаблюючим масажем все ж потрібно! До речі, ви можете дізнатися набагато більше інформації тут.

Масажна дія на ступні дозволяє не тільки зняти втому нижніх кінцівок, але і поліпшити стан здоров'я організму в цілому. І в цьому немає нічого дивного, оскільки біологічно активні зони, які знаходяться на ступнях, відповідають за роботу багатьох внутрішніх органів.

Саме тому, масажер для ніг повинен бути в кожному домі. Сучасні виробники пропонують широкий спектр масажерів для стоп ніг, для литок, для гомілки. Такі прилади розрізняються за типом впливу: роликові, компресійні, точкові і т.п.

Якому з цих типів віддати перевагу і як вибрати масажер для ніг правильно?

Для початку, потрібно визначитися з набором функцій приладу. Масажер може виконувати будь-яку одну функцію, або поєднувати відразу кілька. Так, наприклад, роликовий масажер для ніг впливає на біологічно активні точки нижніх кінцівок за допомогою обертових роликів. Компактний і зручний у використанні такий масажер для ступнів ніг активує дренажну і лімфатичну системи, значно покращує кровообіг нижніх кінцівок і знімає м'язову напругу.

Купуючи роликовий масажер для ніг, ви раз і назавжди забудете про неприємні больові відчуття і про тяжкість в ногах. Даний екземпляр відрізняється не тільки своїми ергономічними розмірами, але і зниженим рівнем шуму. Найкращий масажер для ніг не тільки зніме втому, але і допоможе впоратися з варикозним розширенням вен.

Саме тому деякі моделі дуже популярні і затребувані серед жіночої аудиторії. Унікальний прилад також володіє ще однією корисною функцією - функцією підігріву. А це значить, що розслаблюючий і зігріваючий масаж зведе до мінімуму ризик виникнення простудних захворювань навіть в тому випадку, якщо ваші ніжки перемерзли або промокли. Регулярно використовуючи роликовий масажер для ніг, ви зможете проводити профілактику варикозу і атеросклерозу нижніх кінцівок.

Унікальний масажер для ступнів ніг - панацея від багатьох хвороб внутрішніх органів!

Стимуляція енергетичних ліній і рефлекторних точок стопи благотворно впливає на роботу багатьох внутрішніх органів людини. Вражаючий ефект не змусить себе довго чекати, вже після декількох короткочасних сеансів ви помітите позитивні зміни і поліпшення самопочуття.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 37)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ