Главная : Новости

Різновиди сортів кави і зміст в них кофеїну

, 12:55
0 712

сорты кофеУ всьому світі налічується більше двохсот видів кавових дерев, але ось тільки п'ята частина кавових дерев вирощується і використовується для комерційних цілей. Всього лише урожай двох видів дерев використовують для приготування кави, а інші види кави використовуються в кондитерських виробництвах або в інших областях. До речі, більше інформації ви можете дізнатися і на сайті: http://coffeeok.com.ua/.

Найпопулярніші сорти кави

90% кави виробляють з двох сортів - це робуста і арабіка, які найбільш поширені і користуються популярністю. Завдяки своїм органолептичними характеристиками та божественному аромату саме ці два види полюбили кавомани, і тільки ці сорти користуються популярністю практично у всіх країнах світу. У кавовому світі розрізняють тисячі різних сортів кави.

Які бувають сорти кави

Розділяють їх на каву змішаних і незмішаних сортів. Змішані сорти кави представляють собою суміш мелених кавових зерен абсолютно різних сортів. Ці зерна можуть бути зібрані на різних плантаціях і навіть в різні пори року. Для цього зерна різних сортів кави змішують і подрібнюють.

Змішані сорти кави

Змішування кавових зерен - це найскладніший компонент у приготуванні. Важливо правильно підібрати кількість різних зерен, щоб вийшла ароматна і смачна кава. Змішану каву можна приготувати як з чотирьох видів кави, так і з п'ятнадцяти. Кавові зерна з різних сортів не повинні бути схожі між собою на смак, але і не повинні сильно відрізнятися. В результаті змішування кавових зерен повинен вийти ароматний і смачний кавовий букет.

Незмішані сорти кави

Незмішані сорти кавових зерен - це зерна, які використовуються для приготування кави з одного сорту кавових дерев. Такі сорти кави можуть носити назву тієї країни, де зібрані зерна. Наприклад, всім нам відома Колумбійська кава. Розпізнати різні сорти кави зможуть не всі, це під силу тільки професіоналам. Будь-яка людина, кому це цікаво зможе освоїти види кави і створити свій індивідуальний кави.

В якій каві найбільше кофеїну?

Всім відомо, що головним компонентом кави є саме кофеїн. Це він допомагає підбадьоритися, прокинутися вранці, відчувати енергію і отримати відмінний настрій на весь день. У різних сортах кави зміст кофеїн відрізняється. Ось, наприклад, в сорті кави робуста вміст кофеїну - 2,2%, а в арабіки - 1,2%. Спеціаліст по каві стверджують, що відсоток вмісту кофеїну в кавових зернах абсолютно не впливає на смак і гіркоту кави. Саме кофеїн покращує мозкову діяльність людини, тому його зараз додають в деякі ліки, наприклад від головних болів і для поліпшення роботи головного мозку.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 54)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ