Главная : Новости

Як правильно вибрати хороший ортопедичний матрац для ліжка?

, 19:20
2 479

как выбрать матрасВ індустрії продуктів для здорового сну під ортопедичним розуміється матрац, що дає ефект «прямої спини» під час використання, що підтримує необхідні відділи хребта або грудної клітини, що підлаштовується під вагу і комплекцію лежачої людини і, в деяких випадках, володіє лікувальним ефектом. До речі, ви можете дізнатися набагато більше інформації і на сайті Інтернет-магазину "Подушка": http://podushka.com.ua/ru/matrasy_vse.html.
Важливо! При серйозних захворюваннях хребта вибір матраца краще довірити лікарю-ортопеду. Здоровим людям важливо орієнтуватися на суб'єктивне поняття комфорту - на ліжку повинно бути зручно.

Путівник по видам ортопедичних матраців

Відомі виробники, як правило, випускають два підвиди матраців: пружинні та безпружинні. Відповідну модель можна знайти і серед одних, і серед інших: пружинні мають ефект виштовхування, який практично відсутній у безпружинних. Виражену лікувальну дію мають лише екстремальні жорсткі варіанти без пружин. Пружинні матраци характеризуються двома параметрами: видами пружинних блоків і наповнювачем.

Типи пружинних блоків

Зовсім пружинні блоки (тип Боннель) - складаються з двоконусних пружин, встановлених в ряд і переплетених між собою спіралями. Класична економічна модель, але ортопедичної її назвати складно - переплетені пружини рівномірно прогинаються під вагою тіла, не даючи ефекту анатомічної підтримки.
Незалежні пружини мають значно менший діаметр і бочкообразну форму. Кожна пружинка поміщається в окремий чохол. Завдяки більш гнучкому з'єднанню (чохли зшиті між собою, але пружини незалежні один від одного) коливання конструкції практично виключаються, а матрац приймає форму тіла. Чим менше діаметр пружинок і чим більше їх кількість на квадратний метр, тим якісніше і дорожче матрац.
Незалежні пружинні блоки поділяються на кілька підгруп:

  • S-500 (TFK, EVS500) - пружини діаметром в 5-6 см, загальною кількістю від 220 до 300 штук / кв.м;
  • S-1000 (анатомічні) - пружини діаметром 4 см, 500 штук / кв.м;
  • S-2000 (Multipocket) - діаметр пружин 2 см, щільність - 1000 штук на кв. м.

Товщина матраца

Переважно середня товщина безпружинного матраца буде 15-18 см, а от пружинного - 18-24 см. До речі, найтонші матраци (3-4 см) зазвичай використовуються в якості покриття безпосередньо на основний матрац і завжди стають в нагоді для того, щоб поліпшити його властивості.

Жрсткість

Якщо покупка вибранного вами ортопедичного матраца не викликана ніякими медичними показаннями, то краще всього орієнтуватися на власні відчуття. При виборі правильної жорсткості варто взяти до уваги вагу сплячих, тому що деякі моделі не розраховані на дуже велику масу, інші ж, навпаки, зовсім не підходять худим людям. Партнерам з різними ваговими категоріями краще всього підібрати два відмінних по жорсткості матраца або знайти модель з диференційованими за вагою пружинами.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 20)

Читайте также:


Комментарии

avatar Алексей - 1 Апрель 2016, 12:47

http://artlife.rv.ua/ - спасибо за познавательную статью

avatar Ілона - 4 Июнь 2019, 11:42

Дуже хороша стаття! Повністю згідна, що до вибору ортопедичного матрацу необхідно підходити серйозно. Важливо, щоб матрац був виготовлений із якісних матеріалів https://wollwelt.org/category/matrasy/ і утримував тіло у правильному положенні і тільки тоді сон буде по справжньому здоровим.

ВВЕРХ