Главная : Новости

Як вибрати CD програвач?

, 22:35
0 533

как выбрать CD-проигрывательЩе недавно здавалося, що CD програвач втратив колишню популярність, і сьогодні його можна побачити хіба що в музеї і на ретро-виставках. Однак справжні меломани розуміють його цінність, і в вузькому колі він став користуватися ще більшою популярністю, що дозволяє не тільки зберегти колишню продажу, але навіть збільшити їх. Більше інформації читайте на сайті: http://novostar.net/cd-pleery-marantz/.

Що змінилося після ери початку 2000-х?

Вимоги до програвачів зросли до небес. І до речі, багато моделей з лишком їх виконують.

Тюнер: «фішка» або зайва деталь?

Незважаючи на те, що сьогодні випускаються сотні моделей CD-програвачів без вбудованого тюнера, деякі впевнені, що краще віддавати перевагу тим, у яких він все ж встановлено. Вони можуть бути суперпотужними і ловити не тільки стандартні для нас FM і AM-хвилі, але навіть LW і MW. Хочете послухати радіо Нью-Йорка? Так будь ласка! Хочете налаштуватися на Зімбабве? Так без питань!
Однак як кажуть фахівці, тюнер - це показник середнього рівня програвача. Вони посилаються на те, що якщо система підтримує стислий звуковий потік, це є для неї сильним навантаженням. І в такому випадку доводиться сильно економити на якості. А враховуючи, що основний плюс CD-програвачів полягає в тому, що звук в ньому відтворюється так, немов поруч з вами знаходиться живий оркестр, то від радіо можна і відмовитися.

Критерії вибору

Перш ніж купити CD-програвач, упевніться в наявності у ньому таких переваг:

  • 24-бітний ЦАП. Програвач, що володіє таким параметром, перетворює звук з мінімальною похибкою.
  • Відсутність тюнера. На жаль, заради прекрасного звучання доведеться цим пожертвувати.
  • Наявність пульта дистанційного керування. Як не дивно, але ще існують моделі, які управляються вручну. Це до неподобства незручно. Пульт повинен бути обов'язково, інакше вам набридне бігати туди-сюди. Особливо здорово, якщо пульт забезпечений екраном, на якому відображається поточна композиція.
  • Наявність цифрових виходів. З ними ви зможете записати звук практично без спотворень - навіть професіоналам буде складно їх вловити.
  • Можливість підключити навушники (навушники Pioneer - прекрасний вибір, який ідеально зіллється з такою ж професійною апаратурою).

Якщо програвач відповідає даним вимогам - сміливо його купуйте.

CD або DVD?

Коли на ринку звукової апаратури з'явилися DVD-програвачі, вони дуже швидко потіснили CD завдяки більшої функціональності. Однак через деякий час багато вловили колосальну різницю: на жаль, якість відтворення звуку у DVD значно нижче.
Саме тому навіть сьогодні, коли диски можна вставити навіть в телевізор і замінити на більш звичні флешки, вони все так само користуються попитом у справжніх меломанів.

 

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 47)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ