Главная : Новости

Як вибрати віконні ролети

, 20:24
0 498

установка захисних ролет Напевно, Вам, перебуваючи в будинку, квартирі або офісі хотілося б відчувати себе безпечно, затишно і комфортно. Захисні ролети – прекрасний варіанта, тому що існує величезна кількість варіантів профілів, кольорів рішень, систем управління, завдяки яким можливо створити неповторний стиль і забезпечити необхідну безпеку. Більше інформації читайте на сайті: https://citymaster.kiev.ua/tkanevye-rolety.html.

На скільки ж ефективна установка захисних ролет замість металевих решіток або орних металевих воріт?

Основними причинами вибору ролет на вікна і гаражних ролет є необхідність в комфорті і безпеки, а саме захист від сонця, шуму, пилу і проникнення зловмисників. Отже, ролети, вироблені компанією мають величезну кількість модифікацій і комплектуючих, які задовольнять потреби покупців будь-якого статку.

7 кроків вибору віконних ролет

  1. Вибір параметрів короби, його розмірів і конфігурацій залежно від висунутих вимог до монтажу та вимог до безпеки.
  2. Вибираємо тип профілю, висоту і товщину ламелей, з урахуванням вимог до типу приміщення, а як наслідок хороша шумоізоляція і захист від сонця.
  3. Вибираємо профіль в залежності від розмірів отвору і вітрової зони.
  4. Вибираємо напрямні шини з урахуванням розмірів ламелей і вимог до взламостійкості.
  5. Виберемо систему управління ролетами, в залежності від розміру, ваги, зручності експлуатації та вимогами до комфорту.
  6. Виберете систему замикання ролет в залежності від встановленого управління (шнур, пружина, електропривод).
  7. А тепер естетика, колір ролет, Ваші індивідуальні переваги і вимоги, що пред'являються до дизайну.

Деякі нюанси

При експлуатації, власники ролет часто стикаються з такими проблемами, як перетирання і розрив тягового шнура, знос і вихід з ладу роликів інерційних і редукторних касет, пружин, заклинювання ригельних і автоматичних замків. Неправильно встановлена ​​автоматика призведе до підгоряння електромагнітних кінцевиків і виходу з ладу електроприводу.

Всіх цих проблем Ви можете уникнути, якщо купити якісні ролети. Фахівці таких компанії правильно виконають замір, підберуть тип профілю, в залежності від ширини, висоти отвору, вимог до безпеки, системі упраління і дизайну, і, найголовніше, якісно виконають монтаж або ремонт ролет на вікна Вашого будинку, квартири, офісу або дачі.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 47)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ