Главная : Новости

Що собою представляє трекінгове взуття

, 14:49
0 598

трекінгове взуттяТаке взуття повинне бути легким, міцним, зручним, виносити пристойні похідні навантаження і мати досить товсту рифлену підошву з якісно виконаним протектором і амортизуючим шаром. Такі черевики повинні добре фіксувати ногу, щоб запобігти вивихах, і мати захист від пошкоджень камінням. До речі, якісне трекінгове взуття ви можете придбати в інтернет-магазині: http://kedoff.net/category/treking.html. Далі більш детально розгянемо яке трекінгове взуття краще собі вибрати.

Підошви та протектор

Амортизуючий шар в товстій підошві прибирає навантаження на склепіння стопи. Товста підошва потрібно, щоб черевиками можна було наприклад зробити собі сходинку на сипучому грунті або в снігу. Для цієї ж мети, як правило, є спеціальна накладка. На даний момент, найпопулярніша підошва - виробництва фірми Vibram. Це, так би мовити, хай-енд і еталон. Однак, виробники трекінгового взуття, буває, ставлять на черевики і підошви власного виробництва. Такі підошви, як правило, також задовольняють вимогам по протектору, амортизації і товщині.

Захист носка та задника

Крім того, важливим елементом в трекінговому взутті є захист носка, задника, а в кращому випадку - всієї нижньої частини взуття по периметру. Добре, якщо ці елементи черевика захищені "литою" гумовою, полімерною або шкіряною накладкою. Це захистить ногу, якщо ви випадково нею вдарите в гострий камінь з ходу, і в цілому це запобіжить передчасному зносу в умовах гірських стежок. Почуття комфорту, отримане за рахунок захищеності, зробить ваш похід більш розслабленим, і збереже сили.

Вага

Не варто забувати і про вагу: це один з найважливіших чинників в умовах гірського походу. Так що, за інших рівних, вибирайте більш легке взуття.

Висновки

Отже, резюмуючи вищесказане, головними критеріями при виборі трекінгового взуття буде:

  • товщина підошви черевика;
  • захист носка і задника;
  • наявність хорошого протектора і амортизуючого шару (в середині підошви). А чи буде це "фірмовий" протектор або "звичайний" - не настільки важливо.

У загальному випадку, вибір моделі визначається умовами, в яких буде проходити сам похід.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 49)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ