Главная : Новости

Французька косметика Avene

, 19:18
0 1791

Французька косметика AveneЖодна компанія не працює з усіма трьома ступенями чутливості шкіри, крім Avene. Термальна вода, гель, скраб французької компанії Авен вирішують проблему чутливої, надчутливої ​​і алергічної шкіри (або атопічної). Косметика Авен на 55 відсотків складається з термальної води, що володіє унікальними властивостями. Засоби використовуються при лікуванні багатьох захворювань шкіри: свербіж, псоріаз, еритема, опік, атопічний дерматит та багато інших. Креми, молочко та інші препарати надають зволожуючу, пом'якшувальну, таку що перешкоджає старінню та коригувальну дію, а також заспокоюють і знімають подразнення. Цими засобами користуються вже більш ніж у ста сорока країнах світу, але ви тепер теж маєте можливість поповнити ними свою косметичку. В Україні придбати косметику Avene можна в інтернет-магазині: avocado.ua.

Дерматологічні Лабораторії Avene - це експерти в області чутливої ​​шкіри. Саму торгову марку Avene, створили в 1990 р. Вона бере свій старт з термального природного джерела Авен, чия чудодійна вода лікувала шкірні захворювання на протязі багатьох віків. З'являючись у вигляді дощу, данна вода тече крізь гору Севен і вбирає при цьому цінні мінерали і мікроелементи на протязі пятидесяти років, післячого вона досягає дельти стародавнього джерела Сен Оділь. Для підтвердження заспокійливих і відновлювальних властивостей термальної Води Avene науковці Лабораторій Avene в купі із незалежними експертами, провели понад 300 клінічних, біологічних та фармакологічних досліджень.

Термальна Вода Avene може посилювати захисні функції шкіри, заспокоювати її, а також покращувати процеси що відбуваються безпосередньо в її клітинах, сприяючи тим самим відновленню природного балансу. Завдяки продукції Avene шкіра стає менш реактивною, відновлює свій баланс (покращується клітинний обмін), а також починає краще себе захищати.

На основі термальної Води Avene, яка розливається в безпосередній близькості від термального джерела, був створений повний комплекс продуктів для догляду за шкірою різних ступенів. У Франції Avene є брендом № 1 по догляду за шкірою.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 93)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ