Главная : Новости

Примусове лікування наркоманії

, 11:47
0 489

Примусове лікування наркоманіїНаркотична залежність - це хронічна патологія, яка потребує термінового психотерапевтичного і медикаментозного лікування. Однак, звиклі до вживання наркотиків люди, за рідкісним винятком, не здатні адекватно оцінити те, що відбувається і зрозуміти, наскільки руйнівний вплив має наркотик на їх організм.

Наркозалежні люди, через стійку систему ілюзій і заперечень, не в змозі усвідомити свою залежність від психотропних речовин, а також самостійно прийняти рішення про необхідність лікування. Відразу ігноруються доводи і умовляння рідних і близьких, які часом єдиним виходом із ситуації вважають примусове лікування наркозалежності.

Юридичний бік питання

В РФ примусове лікування наркоманії в спеціалізованому лікувальному закладі органів охорони здоров'я може здійснюватися виключно за рішенням суду, отримати яке близьким родичам дуже важко. Крім того, в державних наркологічних установах (психіатричних і психоневрологічних диспансерах) нерідко до наркохворих ставляться упереджено і явно осудливо. А, як відомо, ключовою умовою ефективного лікування наркоманії є абсолютна довіра між пацієнтом і лікарем. Додатково до цього, мізерне харчування і похмура обстановка державної установи (психіатричного, психо-неврологічного диспансеру) пригнічують хворого і викликають лише негативні емоції.

Вихід є!

Сам термін «примусове лікування наркоманії» має на увазі відсутність згоди хворого на проведення різних маніпуляцій для позбавлення його від наркотичної залежності. Однак, це лише умовності. У сучасному розумінні, примусова реабілітація - це робота над внутрішньою (кризовою) мотивацією хворого без його початкового бажання втягуватися в терапевтичний процес. В ході такої роботи наркозалежний повинен сам усвідомити, що іншого вибору у нього немає, і добровільно погодитися на лікування.

Вмотивувати хворого, допомогти йому усвідомити згубну роль наркотиків в його житті і переконати його лікуватися під силу кваліфікованим лікарям наркологічного центру «Рехаб Нау»: rehabnow.ru. Розташована в Москві клініка пропонує викликати додому фахівців, серед яких будуть психолог, нарколог і санітари. У разі необхідності, вони нададуть допомогу ослабленим хворим. Виїзна команда центру «Рехаб Нау» нікого ні до чого не примушує і не забере насильно. Фахівці клініки допомагають наркохворому побачити справжню реальність - руйнівні наслідки його залежності, а також акуратно підштовхують на добровільний шлях позбавлення від неї. Психологи і наркологи клініки ні в якому разі не змушують лікуватися, а результативно і логічно переконують в очевидності і необхідності реабілітації. Для цього вони долають психологічний «захист» наркомана без зазіхань на почуття особистої гідності.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ