Главная : Новости

Хілак форте - лікування дисбактеріозу

, 19:08
0 368

Хілак фортеХілак форте - це сучасний препарат, який використовується для корекції порушення складу мікрофлори кишечника (дисбактеріозі). Так само Хілак форте застосовується в комплексному лікуванні кандидозу, вагінального дисбіозу, харчової алергії, екземи та інших алергічних станів у дітей. Більш детально про данний препарат можна прочитати на сайті: hylakforte.com.

Як чому полягає дія Хілак форте?


Хілак форте - це класичний пребіотик. Препарат регулює склад мікрофлори кишечника. Також завдяки своїм додатковим компонентам він сприяє відновленню функції слизової оболонки кишечника. Дія препарату зводиться до нормалізації процесу травлення і стабілізації імунної функції організму. Крім того, препарат Хілак Форте підвищує вироблення вітамінів в кишечнику (головним чином вітаміни групи В і вітамін К), а також стимулює відновлення епітелію тонкого і товстого кишечника.

Під дією препарату Хілак форте підвищується опірність організму по відношенню до багатьох патогенних (хвороботворних мікробів).

Які компоненти входять до складу препарату Хілак форте і яка їхня роль в лікуванні дисбактеріозу?

До складу препарату в першу чергу входять органічні кислоти необхідні для росту представників нормальної мікрофлори кишечника - лактобацил. Заселення кишечника цими мікробами відбувається ще в перший рік життя дитини. Важливим фактором, що визначає розмноження лактобацил в кишечнику дитини є грудне вигодовування. Грудне молоко, як стверджують вчені містить спеціальні фактори росту, що стимулюють розмноження цих бактерій. Також до складу Хілак форте входять коротколанцюгові жирні кислоти під дією яких відновлюється епітелій кишечника.

Коли потрібно приймати Хілак форте?

Данний препарат приймають:

  • при дисбактеріозі;
  • для профілактики дисбактеріозу після , а також під час лікування сульфаніламідами, антибіотиками, променевої терапії;
  • при порушенні травлення, що викликане зміною складу нормальної мікрофлори кишечника та пошкодженням кишкового епітелію;
  • при запорі, гострому та хронічному проносі та здутті живота;
  • при колітах, хронічних та атрофічних гастроентеритах;
  • при розладах травлення, які викликані зміною клімату;
  • при екземі, кропив'янці та нейродерміті;
  • при сальмонельозі у грудних дітей;
  • при молочниці, вагінальному дисбактеріозі.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 15)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ