Главная : Новости

Найвідоміші і корисні лікарські рослини

, 11:36
0 792

лікарські травиКількість корисних лікарських рослин не піддається обчисленню - крім загальновідомих, поширених повсюдно, в кожній країні є власні, які ростуть виключно в даній області. Говорячи про найвідоміші лікарські рослини, найчастіше згадують алое, деревій, звіробій і календулу. Всі вони мають лікувальні властивості і широко використовуються для приготування медичних препаратів. До речі, придбати лікарські трави ви можете в інтернет-магазині: http://narodfarma.com.ua.

Довгі століття люди для лікування захворювань використовували рослини. Їх безліч: аїр, чебрець, корінь солодки, женьшень, гірчиця, ялиця і багато інших. Їх збирали в лісах і на луках або ж вирощували спеціально. Люди знали, в яку пору року і в який саме час доби слід збирати цілющі трави, щоб вони не втратили своїх властивостей. Багато сучасні ліків з'явилися завдяки рослинам, після того як стало відомо, які саме речовини допомагають позбутися від хвороб.

Корисні лікарські рослини: алое, дивосил і звіробій

Алое - це рослина, яке вміє накопичувати і зберігати в собі рідину. Листя у алое товсте і м'ясисте, а м'якоть розділена на окремі осередки, що містять запаси вологи, які рослина використовує поступово під час посухи. Алое росте в Африці, на Мадагаскарі, на Аравійському півострові. Зараз його вирощують в Європі як домашню рослину. Сік алое дуже корисний, він допомагає при загоєнні ран, опіків і взагалі чудово діє на шкіру. Недарма він входить до складу величезної кількості різноманітних кремів.

Дивосил допомагає роботі органів дихання і травлення. Так, препарат алаптоп, який з нього отримують, загоює виразки.

Така відома лікарська рослина як звіробій звичайний росте повсюдно. Він названий так за забарвлення своїх листів, де чергуються світлі і темні цятки-залізяки. Відвари і настої звіробою допомагають при хворобах травного тракту, при ангінах, головних болях і багатьох інших недугах.

Найвідоміше лікарська рослина - деревій

Деревій так названий завдяки своєму численному перисторозсіченому листю. Для медичних цілей використовують квіткові головки. Деревій зупиняє кров, допомагає при лікуванні запалень і алергій.

Красиве лікарська рослина - календула

Календула, або нігтики, є одночасно і декоративною, і цілющою квіткою. Препаратами з цієї красивої лікарської рослини лікують опіки, рани, свищі, полощуть рот і горло при ангінах і стоматитах.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 52)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ