Главная : Новости

Стільниці з акрилового каменю

, 14:40
0 495

Стільниці з акрилового каменюМіцні і стильні стільниці внесуть в ваш будинок комфорт і затишок. Величезний вибір кольору, незвичайні форми, безшовна поверхня - дає можливість стільниці бути унікальною і бути центром кухні, навколо якого розставляються інші акценти інтер'єру.

Стільниці зі штучного каменю (акрилу) - це один із найпопулярніших виробів, які виготовляють з цього матеріалу. До речі, в Ростові замовити стільниці з акрилу можна тут. Безумовно, можна досягти більшої гармонії, якщо підвіконня та мийки також будуть виконані саме з акрилу.

Незаперечні естетичні властивості прекрасно поєднуються і з високими технічними характеристиками данного матеріалу. В результаті поверхня з акрилу виходить стійкою до подряпин, до будь-яких кислотних середовищ і рідин. Її легко мити і можна проводити дезінфекцію будь-якими засобами. Акрил - це екологічно чистий і гігієнічний камінь, так як він нетоксичний, тому його рекомендують використовувати навіть в пологових будинках.

Акрил, в силу особливостей своєї структури - це не пористий моноліт, тому зовнішній вигляд данної поверхні залишається незмінним довгі роки.

Акриловий камінь є термічно стійким, тому на стільниці не лишаються сліди від гарячого посуду або палаючих сигарет, в крайньому випадку, вони легко видаляються.

Основною проблемою робочих поверхонь кухонних меблів в усі часи вважалися хімічні і механічні пошкодження. Навіть при самому ретельному догляді, після року експлуатації стільниця вже не має свого первозданного вигляду, окремі елементи, в кращому випадку, доводиться реставрувати, в гіршому - просто замінювати. А так як не всі частини кухонних меблів можна відреставрувати, швидше за все їх змінюють або купують інший кухонний гарнітур.

Стільниця ж, зроблена з акрилу, легко ремонтується за рахунок зачистки і поліровки, що робить її більш довговічною і економічно вигідною.

На відміну від пластикових або дерев'яних поверхонь, акриловий камінь можна мити звичайним мильним розчином, ніяких екзотичних засобів для цього не потрібно. Він вкрай стійкий до механічного впливу: кинуті на поверхню стільниці предмети кухонного вжитку її не зашкодять.

Стільниці зі штучного матеріалу можна використовувати не тільки для кухні - підійдуть вони і для ванної кімнати, оскільки абсолютно не бояться ні гарячої, ні холодної води, ні пари. А якщо врахувати, що акриловий камінь можна стилізувати під мармур, то ванна кімната з такою стільницею буде виглядати просто приголомшливо. До речі, акрил має підвищену теплопровідність, тому, стільниця завжди буде теплою на дотик, для ванної кімнати це має велике значення.

Безшовні технології акрилових поверхонь є справжньою знахідкою, особливо в тих випадках, коли мийка становить зі стільницею єдине ціле. До цього геніального винаходу людства, в зазори і стики між мийкою і стільницею завжди просочувалася вода і потрапляв бруд. Від цього матеріал здувається і гнив зсередини. Пару трійку років, і звичайна стільниця втрачала свій естетичний вигляд, а то й раніше. Безшовна стільниця захищає поверхню від усіх цих неприємностей.

Акрилу не страшні сонце і його промені - стільниця НЕ вигорить під їх впливом. І, нарешті, акрилові стільниці - це оптимальне поєднання якості і ціни.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ