загрузка...
Главная : Новости

Корсетна дієта набирає обертів

, 17:07
0 458

Корсетна дієтаАмериканський лікар придумав новий вид дієти - це носіння корсету, який стягує талію для того щоб менше їсти. У новій, але вже популярній дієті головний інструмент - це корсет. Сенс в тому, що жінка ходить в ньому весь день. Коли вона сідає за стіл, кісточки корсета стискають її живіт, створюючи щось на кшталт бандажа для шлунку. В результаті їсти хочеться набагато менше, а для того, щоб проковтнути шматочок їжі, потрібно докласти зусилля. Деякі жінки надягають його тільки перед їжею, а хтось ходить весь час - позбавляє себе від відчуття голоду, і до того ж поліпшується постава. Більш детально про корсетну дієту ви можете прочитати на сайті: http://odpol.ru/zhestkaya-korsetnaya-dieta.html.

Корсетна дієта придумана голлівудським пластичним хірургом Олександром Сінклером (Alexandr Sinclair). Він дуже натхнений тим, як швидко його пацієнти втрачають вагу. Але з ним сперечаються багато медичних працівників, заявляючи, що носити корсет постійно не можна: таке здавлювання шкідливе для здоров'я і позначається на внутрішніх органах.

На негативні сторони дієти не звертають уваги багато зірок. Наприклад, Джессіка Альба після пологів активно носила цей предмет жіночого гардеробу: «Я ходила в корсеті день і ніч протягом трьох місяців. Я сильно потіла, але це було того варте».

Корсетоманія дісталася і до Європи. Британка Кароліна Джонс (Caroline Jones) у віці 54 років змогла схуднути за допомогою корсета на 13 кг. О'бєм її талії зменшився на 5 см, а сама вона стала носити одяг на чотири розміри менше. При цьому жінка одягає корсет тільки перед вечерею і зовсім не обмежує свій вибір продуктів. Вона їсть і шоколад, і смажене, але порції, звичайно, стали набагато меншими.

Останнім часом з'явилося багато нових дієт, до яких медики ставляться насторожено. Наприклад, метод схуднення доктора Чугая. За його технології в тканину язика вшивають невелику пластикову латочку і закріплюють шістьма стібками. Через неї людина не може споживати тверду їжу: відчуває болючі відчуття. Для своїх пацієнтів лікар розробив список харчування, який заснований на рідких продуктах.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ