Главная : Новости

Хто такий офтальмолог?

, 13:36
0 586

офтальмологПо очах можна багато чого сказати про людину. Вони відображають її характер, настрій і темперамент. А ось для людини очі можуть дати ще більше. Саме за допомогою цього органу людина отримує майже всю інформацію про оточуючий світ. Однак якщо зір починає псуватися, то задоволення від життя ми вже отримуємо набагато менше. В такому випадку не обійтися без відвідування офтальмолога. Що це за лікар і для чого він потрібен? Про це нам розповість Жабоєдов Дмитро Геннадійович -керівник київської сучасної офтальмологічної клініки "Перший центр мікрохірургії ока": zir.clinic.

Хто це такий?

Отже, офтальмолог - це лікар, діяльність якого спрямована на діагностику, профілактику і лікування органів зору. Найчастіше такого фахівця називають окулістом. Тому якщо у вас з'явилися проблеми з очима, сміливо записуйтеся на прийом до офтальмолога. Адже зір погіршується дуже швидко, і важливо вчасно відреагувати на будь-які зміни його стану. Для цього потрібно регулярно проходити огляд у даного лікаря. Оптимально відвідувати його в профілактичних цілях кожні півроку, а в лікувальних - у міру виникнення неприємностей. Найчастіше до таких фахівців приходять пацієнти з такими діагнозами, як: кон'юнктивіт, блефарит, глаукома і катаракта.

Грамотний офтальмолог, коли ви прийдете до нього на прийом, повинен оглянути ваші очі, виміряти гостроту зору і тиск усередині цього органу. Такі дослідження дозволять лікарю встановити найточніший діагноз, і як наслідок - призначити ефективний і правильний курс лікування. При цьому варто відзначити, що обстеження можуть проводитися не лише для дорослих, а ще й для дітей. Відповідно, існують окулісти дорослі і дитячі. Правда, огляд дитини практично нічим не відрізняється від огляду дорослих.

Так як захворювання очей бувають різні, то і лікування для них застосовується теж різноманітне. Для деяких пацієнтів офтальмолога досить виписати окуляри або лінзи, в той час як для інших може знадобитися операція. В цілому, кожній людині лікар радить проводити певні вправи і профілактичні заходи для свого зору.

Висновки

На щастя, сьогодні ця галузь медицини розвивається дуже стрімко, тому більшість офтальмологів використовують у своїй практиці сучасне обладнання і новітні лікувальні методики. Зараз практично в кожному місті є безліч клінік, в яких вам запропонують послуги даного фахівця. Однак варто розуміти, що запорука вашого здоров'я і шанс на успішне лікування завжди залежать від своєчасного звернення до лікаря. Тому за найменшої підозри або за симптомів захворювань не затягуйте з візитом до офтальмолога.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 44)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ