Главная : Новости

Найпоширеніші хвороби сечовидільної системи

, 21:10
0 839

захворювання сечовидільної системиБагато хто знає, що існують різні хвороби сечовидільної системи, проте одні захворювання зустрічаються досить рідко, а інші - дуже часто. Які ж захворювання сечовидільної системи вважаються найпоширенішими?

Цистит

Це гостре запалення сечового міхура, яким страждають переважно молоді жінки. Основним симптомом цього захворювання є часте хворобливе сечовипускання, іноді навіть з наявністю крові в сечі. Причиною гострого циститу вважаються сечостатеві інфекції. Щоб не допустити перехід гострого циститу в хронічну форму, при перших же симптомах слід звернутися до лікаря. До того ж необхідно знати, що під цистит можуть маскуватися інші небезпечні хвороби.

Пієлонефрит

Це запалення нирок, яке буває в гострий формі (на первинних стадіях захворювання) і в хронічній, яка час від часу загострюється. Найчастіше від пієлонефриту страждають жінки. Частіше всього інфекція проникає в нирки або з сечового міхура, або через кров, якщо в організмі є інші осередки інфекції, наприклад, фурункульоз, карієс, запалення в статевих органах та інші. Симптомами пієлонефриту є лихоманка, біль у нирках, підвищена температура тіла, порушення сечовипускання, помутніння сечі. При перших же симптомах необхідно звернутися до лікаря, так як в разі нагноєння може виникнути необхідність в хірургічному лікуванні.

Кісти нирок

Вони є бульбашками, наповненими рідиною. Найчастіше вони не викликають проблем, тому, коли не існувало УЗД, іноді про них навіть не знали і не проводили лікування. Найчастіше кісту навіть не відчувають, і якщо це не викликає дискомфорту, її не чіпають, тому що це безпечно. Якщо ж кіста болить або зростає, її видаляють через пункцію - вибирають з кісти рідину за допомогою шприца, а потім вводять ліки, які ліквідують цей пухирець в нирці, або проводять операцію.

Аденома простати

Це доброякісна гіперплазія передміхурової залози, яка виникає у чоловіків після 40-50 років. Головна причина розвитку аденоми простати - це старіння організму. Симптомами аденоми простати є порушення сечовипускання - часте, ускладнене, невеликими порціями, тонкою цівкою, до того ж в нічний час чоловік кілька разів прокидається, щоб сходити в туалет, так як аденома, розростаючись, тисне на сечовий канал. Зазвичай болю немає. Проте, слід звернутися до лікаря, який призначить адекватне лікування, що поліпшує сечовиділення і знімає запалення. Якщо медикаментозне лікування не допомагає, тоді ставлять катетер або оперують. На чоловічі функції аденома простати зазвичай не впливає.

Простатит

Це запалення передміхурової залози, яке розвивається у чоловіків, які досягли 16 років. Причинами простатиту є статеві інфекції, переохолодження, нерегулярні статеві відносини, сидячий спосіб життя. Симптоми простатиту можуть нагадувати симптоми аденоми простати, тільки супроводжуються болем внизу живота, в промежині, і при сечовипусканні, до того ж відбувається порушення статевої функції. Нелікований простатит може стати причиною безпліддя і навіть імпотенції. Тому слід звернутися до лікаря при перших симптомах простатиту, так як тільки адекватне лікування може призвести до одужання.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 94)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ