Главная : Новости

Методи збільшення жіночих грудей

, 09:50
0 482

Методи збільшення жіночих грудей

Красиві груди - предмет гордості всіх представниць слабкої статі, об'єкт захоплення у чоловіків і необхідна складова канонів жіночої краси. Природно, що ті жінки, яких природа не наділила пишними формами, часто замислюються над таким питанням, як збільшити об'єм грудей?

За форму і розмір молочної залози відповідають два фактори:

  • Генетичний (спадковість);
  • Гормональний (рівень певних гормонів в крові).

Існує безліч способів збільшення розміру жіночих грудей починаючи від народних і закінчуючи маммопластикою. Але все ж пластика - це операція і багато дівчат не бажають вдаватися до такого радикального методу.

Що ж тоді роблять представниці прекрасної половини людства для отримання більшого об'єму своїх грудей? Про це розповість нам редактор сайту https://grud.plus/.

Збільшення грудей за допомогою білизни

Це найпростіший і самий стародавній спосіб. За допомогою бюсгалтера зі вставками з поролону можна зробити груди трохи об'ємнішими. Але це більше візуальний метод. Ним можна користуватися в деяких моментах, наприклад, надіти плаття з глибоким декольте. У цьому випадку ідеально підійде білизна "пуш ап".

Крім спеціального нижньої білизни існують підкладки в бюстгальтер. Вони підтримують груди знизу. Плаття-бюст'є також візуально збільшує груди. Це ж саме стосується світлих кольорів одягу та білизни. Темні тони будуть красти об'єм.

Найголовніше - цей спосіб абсолютно не принесе ніякої шкоди здоров'ю, особливо якщо білизна і одяг підібрані відповідно своїм розмірам.

Народні способи збільшення грудей

Безпечні народні методи - це природний спосіб домогтися бажаних об'ємів. До старовинних рецептів, перш за все, відносять звичайну білокачанну капусту. У ній містяться речовини, які впливають, але не на збільшення грудей, а на її ріст. Її рекомендують вживати в тому віці, коли молочні залози починаю рости.

Крім цього продукту можна вживати й інші:

  • Злаки і зерно: овес, рис бурий і ячмінь. Вони готуються у вигляді настоїв і каш;
  • Молочні продукти, куряче м'ясо. В них міститься цінний білок, що допомагає підтримувати груди в тонусі;
  • Мононенасичені жирами продукти: жирна риба, оливки, кунжут. Ця їжа багата жирними кислотами і корисна не тільки для грудей, але і всього організму в цілому.

Звичайно, ці методи не дадуть збільшення грудей на кілька розмірів, але застосування корисних продуктів в їжу допоможе молочним залозам не втрачати гарну форму.

Збільшення грудей за допомогою фізичних навантажень

Фізкультура - це відмінний спосіб підтримувати свій організм в здоровому тонусі. Навантаження не менш важливі і для грудей. Силовий метод збільшення об'єму молочної залози дієвий, коли груди виглядають неапетитно через сутулу поставу або просто слабку мускулатуру.

Поширені вправи в таких випадках:

  • Віджимання від підлоги або для початку від невисокого упору. Досить до 15 разів через день;
  • Здавлювання долонь. Лікті піднімаються до рівня грудей і долоні сильно притискаються одна до одної. Цю вправу можна використовувати кілька разів в день щодня;
  • Заняття плаванням. Досить одного разу на тиждень.

Спортивні вправи гарні як спосіб зміцнення молочної залози. Груди візуально будуть здаватися більшими завдяки своїй підтягнутості.

Косметичні прийоми

При збільшенні грудей безопераційним методом також користуються численними спеціальними кремами або мазями. Препарати необхідні для цього способу містять в собі фітоестрогени і речовини, які забезпечують приплив крові до молочних залоз. Застосування кремів може дати позитивний ефект, але в основному це триває до тих пір, поки використовується препарат.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 43)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ