Главная : Новости

Як вибрати кокосовий матрас?

, 21:51
0 2259

Немає значення громадянином якої країни ви, всі ми людини і всі ми спимо. Не важливо на якій мові задати запитання: "Які матраси найкращі?" чи "Какие матрасы самые лучшие?" чи "What mattresses are the best?" - зміст його буде однаковим. Вибираючи новий матрас, варто звернути особливу увагу на матеріал, з якого зроблений його наповнювач, так як від цього залежить властивість виробу перерозподіляти навантаження, а так само його жорсткість, пружність і довговічність.

Заслужену популярність в останні роки придбали кокосові матраси. Натуральний матеріал койра, яким наповнюють подібні вироби, володіє чудовими характеристиками. Кокосове волокно - це натуральне гипоаллергенное речовина з хорошими антибактеріальними властивостями. Крім того, його структура забезпечує хорошу циркуляцію повітря та теплообмін, що робить матрас з кокоса одним з найкомфортніших для спокійного сну, а висока еластичність і міцність койри дозволяє використовувати кокосовий матрас і людям з великою вагою.

Виділяють пружинні і безпружинні кокосові матраси.

Безпружинні моделі - найжорсткіші. Найчастіше їх купують в профілактичних цілях за призначенням лікаря, так як вони здатні надавати помірний лікувальний ефект при викривленнях хребта. Такі види матрасів можна рекомендувати людям, які комфортно почуваються на ліжку з твердим покриттям.

Іноді, матрас на кокосовій стружці здається занадто жорстким. Тоді краще вибрати виріб, в якому шарами розташовуються кокосовий наповнювач і латекс. Це матраси середньої жорсткості і призначені вони для любителів пружною ліжку.

Пружинний кокосовий матрас може мати два або три шари кокосового волокна. Від їх кількості залежить пружність матраса. Тому людям з невеликою вагою навіть матрас з двома шарами кокосового волокна буде здаватися досить щільним і комфортним, а от при вазі, що перевищує 90 кг, рекомендується вибирати тришарові матраси бажано оснащені великою кількістю пружин.

Матрац на кокосовій стружці досить популярний.Особливу привабливість таким виробам додає поєднання прийнятної вартості і хорошої якості кокосових матрасів. Але, вибираючи такий важливий атрибут для сну, не слід звертати увагу виключно на вартість виробу, адже від того, наскільки якісно ви зумієте підібрати модель, відповідну саме для вас, залежить спокійний і комфортний відпочинок протягом декількох років.

Джерело: http://julia-matras.com

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 99)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ