Главная : Новости

Інвалідний електроколяски - моделі нового покоління

, 21:25
0 2127
Деякі люди позбавлені можливості повноцінно пересуватися. Для цієї категорії людей незамінним атрибутом у повсякденному житті є інвалідна коляска.
Компанія ukrmedshop.com.ua пропонує Вам великий асортимент інвалідних крісел найновіших моделей від відомих виробників.
Ось деякі нові моделі інвалідних електроколясок нового покоління, які є у продажу:
- Електроколяски Rocket Plus, одна з найбільш зручних і комфортних моделей. Цю коляску Ви зможете відрегулювати під себе, завдяки тому, що можна змінити ширину і глибину сидіння, а також висоту підлокітників. Головною перевагою моделі є функція зміни похилого положення. Ремінь безпеки також дозволить Вам відчувати себе безпечно і зручно.
- Електрична інвалідна коляска FS 110A. Колеса цієї моделі зроблені з поліуретану. Підлокітники відкидаються, спинка при необхідності складається. На цій інвалідному електроколяски можна їздити в будинку і на гладких доріжках на вулиці. У ній Ви будете відчувати себе безпечно завдяки функції антіопрокідиватель. Управляється ця інвалідна коляска з моторчиком за допомогою джойстика. При низькому заряді батареї можна використовувати як транзитну коляску.
Вищеперелічені інвалідні коляски з електроприводом призначені для людей з частково обмеженими опорно- руховими функціями. Головними перевагами цих колясок є те, що на них Ви зможете пересуватися не тільки по будинку, але і на вулиці на значні відстані. За допомогою пульта управління Ви зможете управляти кріслом самостійно.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 114)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ