Главная : Новости

Як правильно підібрати косметику?

, 20:01
0 489

косметика

Як і будь-яка субстанція, в тому числі їжа і вода, косметика сприяє нашому процвітанню лише при розумному застосуванні і в невеликих дозах.

Кожен підбирає по собі

Те, що шкіра може належати до одного з чотирьох типів - нормальна, суха, жирна та змішана, - кожна жінка знає, як номер телефону свого коханого. Тепер залишилося застосувати знання на практиці і правильно підібрати необхідну косметику! До речі, в Києві придбати її ви можете в інтернет-магазині якісної косметики cosmo-tochka.kiev.ua.

Наприклад, ви підібрали для себе сироватку, яка призначена для сухої шкіри та наносите її на підборіддя, ніс і лоб, які блищать, наче намазані маслом. А у вашій ванні є очищаюча пінка, яка призначена для жирної, схильної до запалень шкіри. Так, для чого  підбирати і користуватися випадковим набором косметичних засобів? Косметики ви повинні підбирати в суворій відповідності з типом шкіри! А якщо шкіра змішана, значить, у вас повинні бути окремі засоби для догляду за Т-зоною: лобом, носом і підборіддям.

А у випадку, якщо у вас жирний тип шкіри, тоді вам потрібно підібрати не жирні креми, які володіють комедогенним ефектом.

Боремося з жадібністю

1-ин раз в 3-4 місяці потрібно робити ревізію своєї косметики. Ліквідуйте засоби з простроченим терміном придатності (навіть якщо упаковка не розпакована!), а також ті, які давно розкриті, але не були використані.

Набагато краще викинути косметику, у якої вийшов термін придатності, чим лікувати наслідки після її вживання! Наприклад, термін придатності туші - три місяці з моменту розпакування туші.

Шкіру кремом не зіпсуєш?

Шкіра, як відомо не каша, а креми, хоч і містять різні види жирів, - це не масло! Отже, надлишок крему, навіть який ви ретельно підібрали, не тільки не призведе до швидких і прекрасних результатів, але і буде сприяти виникненню деяких проблем зі шкірою.

Наприклад, якщо ти більше ніж щедро нанесете на ніч навіть найкращий, ефективний і не жирний крем на ніжну шкіру під очима, то не потрібно дивуватися ранковим «мішкам»! Подібне зловживання може пошкодження шкіри та викликати її запалення.

Як підібрати косметику?

Не потрібно замінювати денний крем нічним і навпаки. Це так само стосується і засобів по догляду за тілом.

Звучне слово «алергія»

Передбачити виникнення алергічної реакції на той чи інший продукт практично неможливо. Тому перед застосуванням незнайомої косметики потрібно нанеси невелику кількість засобу на згин ліктя. Якщо протягом доби не виникло почервоніння або свербежу, ви можете застосовувати цю косметику.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 47)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ