Главная : Новости

Що таке жироуловитель і навіщо потрібні жироловки?

, 23:36
0 440

жировловлювач термітУсім відомо, що самим лютим ворогом каналізаційних труб є жир, що безпосередньо потрапляє в них при експлуатації посудомийних машин, мийних ванн і др., 1-им словом без обладнання, яке є незамінним в роботі кухні різноманітних підприємства громадського харчування (кафе, їдалень, ресторанів), в яких люблять відпочивати сотні наших співгромадян.

Завдяки розвитку ресторанного бізнесу, дуже сильно збільшилося навантаження безпосередньо на систему очищення стічних вод. Як результат, посилюються санкції контролюючих органів щодо якості стоків в міську каналізацію, а також з`являються вимоги встановити жироуловлювачі. До речі, придбати якісний жировловлювач можна на сайті компанії "Терміт": http://termitm.ru/.

Види жировловлювачів:

  • Компактні. Вони розміщуються безпосередньо під мийкою і використовуються в системах каналізації для обмеження попадання жиру і масла побутового та промислового походження в стічні води. Даний вид жировловлювачів забезпечує початкове очищення побутових стоків, і його головною функцією є відділення жиру від води;
  • Промислові. Вони відрізняються від компактних жировловлювачів тим, що мають набагато більшу продуктивність і розміри, а також розміщуються в окремо відведеному місці, як правило в зручному для доступу обслуговуючого персоналу технічному приміщенні. Промисловий жировловлювач потрібно змонтувати в технічному приміщенні на рівні підлоги, але при необхідності, можна заглибити його і нижче рівня підлоги.

Самим ефективним способом видалення жиру зі стічних вод - є встановлення жировловлювача (жироловки) під мийку, що, в свою чергу, дає можливість відокремити від стічних вод жир тваринного, а також рослинного походження, що дає можливість запобігти засміченню труб.

Переваги жировловлювачів:

  • Виготовлення за габаритами клієнта;
  • Мінімальні розміри;
  • Тривалий термін експлуатації;
  • Можлива монтажу під ручну мийку посуду чи безпосередньо поруч з нею;
  • Мінімальні фінансові витрати на монтаж;
  • Висока ефективність очищення;
  • Економія грошей безпосередньо при експлуатації каналізації.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 32)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ