Главная : Новости

Фуцис від молочниці

, 15:58
0 980

фуцисПрактично неможливо знайти жодної жінки, яка ніколи протягом свого життя не стикалася з таким захворюванням, як молочниця. Наукова назва даного захворювання - кандидоз, а його збудником є гриби дріжджового генезису. Незначна кількість цих грибів, що належать до роду кандида, постійно присутня в жіночому організмі, але лише збіг певних чинників здатен спровокувати прояв хвороби. Симптоми данного захворювання багатьом знайомі не з чуток: сметано- або творогоподібні виділення молочного кольору, неприємний свербіж в вагінальній області, дискомфорт. Фуцис від молочниці - зручно, швидко та ефективно позбавить від данного захворювання, знищуючи не наслідки прояву, а саму причину його виникнення.

Наше сучасне високотехнологічне суспільство оточило себе безліччю машин, новітніми технологіями, але бичем сучасності стає ще й виникнення та мутація все нових вірусних і грибкових інфекцій. Щоб якось захистити себе, знизити ризик або ступінь складності захворювання, людина повинна виконувати ряд простих правил:

  • Особиста гігієна. Батьки зобов'язані привчати дитину до цих нехитрих дій з пелюшок;
  • Гіподинамія - відправна точка багатьох захворювань. Рухайтеся - це Ваше здоров'я;
  • Харчуйтеся «правильно»;
  • Не займайтеся самолікуванням;
  • Періодично відвідуйте лікаря - періодичне превентивне обстеження дозволить розпізнати хворобу на ранній стадії її появи.

Якщо Ви відчуваєте нездужання, з'явився дискомфорт - проконсультуйтеся з лікарем. Якщо фахівець поставить діагноз - молочниця, не панікуйте, Фуцис ефективно і швидко зніме хворобливі симптоми, впорається з причиною захворювання, а саме дріжджовим грибком.

Варто лише не забувати про одне - будь-який медикаментозний засіб, його дозування повинен призначати лікар після постановки діагнозу, зробленого на підставі результатів досліджень і аналізів.

Показання до застосування Фуцису від молочниці

Даний препарат розроблявся як засіб для боротьби з мікроорганізмами, що викликають захворювання інфекційного характеру різної локалізації. Збудником кандидозу є дріжджові гриби, які, як показали дослідження, прекрасно реагують на таку речовину як флуконазол, що є основною активною складовою розглянутого препарату. Це і є показанням до застосування Фуцису. Ця фармакологічна формула не тільки приймається при лікуванні гострих запальних та хронічних форм кандидозу вагінальної локалізації, а й в профілактичних цілях, передбачаючи виникнення рецидивів у пацієнток, що мають хронічний перебіг захворювання. Маючи протимікробну і протизапальну дію, Фуцис не тільки вбиває згубний грибок, а й знімає запальний процес.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 88)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ