Главная : Новости

Як швидко скинути вагу після свят?

, 22:33
0 519

як скинути вагу після святСкажіть хто не любить свята з їх дивовижною атмосферою? Свята - це час веселощів і різноманітних смаколиків. Олів'є, оселедець під шубою, заливна риба і холодець: не можете відмовити собі в цих стравах? Щоб сліди новорічного застілля швидко випарувалися з вашої талії і стегон, відразу ж після свят спробуйте одну з ефективних і швидких дієт для схуднення.

Морська дієта: від 1 до 2,5 кг за 3 дні

Основа дієти: морепродукти, нежирна риба, свіжа зелень, хліб з висівками. На час дієти рекомендується повністю відмовитися від цукру, алкоголю та картоплі.

Гречана дієта: від 5 кг за 7 днів

Основа дієти: гречка, яку треба їсти на протязі всього дня. Після 19.00 - бажано не їсти, також бажано відмовитися від газованих солі, напоїв, алкоголю, цукру та кави, включити в свій раціон 1 % кефір.

Яєчна дієта: 2 кг за 3 дні

Основа дієти: яйця, зварені круто, без солі. Під час даної дієти в необмежених кількостях можна пити зелений чай і воду, а ось від алкоголю, солодкого і кави необхідно відмовитися повністю.

Мексиканська дієта: від 2 кг за 4 дні

Основа дієти: свіжа зелень, фрукти і молочні продукти. Дозволяється їсти яйця. На час дієти необхідно повністю виключити зі свого раціону сіль, цукор, алкоголь і м'ясо.

Англійська дієта: 4 кг за 6 днів

Основа дієти: фрукти, білкова їжа, овочі, кисломолочні продукти. На час англійської дієти від цукру, алкоголю та кави необхідно повністю відмовитися. Дієта ділиться на 4 етапи.

Бразильська дієта: 5 кг за 7 днів

Основа дієти: фрукти, овочі, нежирне м'ясо і біла риба. На час дієти необхідно повністю відмовитися від газованих напоїв і алкоголю, а також від усього гострого і солодкого.

Лимонна дієта: від 2 кг за 3 дні

Основа дієти: овочі, кисломолочні продукти та фрукти. При цьому від хлібобулочних виробів, картоплі, м'яса, кави, алкоголю і цукру бажано повністю відмовитися. Головне правило - це пити чим побільше води, розбавлену свіжовичавленим соком лимона.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 42)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ