Главная : Новости

Купівля меблів оптом і її переваги

, 10:34
0 517

меблі

Оптове придбання меблів є кращим рішенням для компаній та приватних підприємців, які бажають отримати в своє розпорядження якісну і недорогу меблі для подальшої реалізації в своїй точці продажу. Саме тому багато підприємців шукають собі надійних постачальників. До речі, знайти їх можна на сайті http://yopt.org/postavshiki/category/mebel. Далі ми розглянемо в чому полягають основні переваги такого придбання?

Переваги покупки меблів оптом:

  1. Низька ціна. При оптовій купівлі це є вирішальним плюсом, який схиляє покупців до придбання. Причому зараз більшість оптових реалізаторів працюють і з роздрібними покупцями, пропонуючи їм більш високу ціну на товар, але при цьому вона залишається нижчою, ніж при покупці у місцевих продавців меблів;
  2. Доставка. Можливість транспортування замовлення до будь-якого місця, яке вказується покупцем. При великому замовленні витрати на транспортування суттєво зменшуються, що робить підприємство більш вигідним. Крім того, при великому оптовому замовленні доставка може бути організована до складу або магазину реалізатора, звідки зручно буде проводити розвантаження. Якщо замовлення невелике, то доставка відбувається за допомогою поштової служби або транспортних компаній;
  3. При оптовій закупівлі діє індивідуальний підхід до клієнта і всі його прохання виконуються, якщо вони не суперечать політиці компанії. Більш того, можна зв'язатися в телефонному режимі з представниками компанії і обговорити всі необхідні деталі, і при цьому отримати більш лояльні умови придбання, ніж навіть передбачає її офіційний оптовий прайс-лист.

Висновки

Оптова покупка через інтернет вже давно не є новиною для підприємців. Зараз багато хто з них замовляють продукцію не через каталоги і представників компаній на місцях, а й через інтернет, що економить їм багато часу. Крім того, при такому замовленні діють ті ж умови оплати, що і при звичайному, тобто вона може бути здійснена і післяплатою, і готівкою при отриманні, якщо попередньо була видана стартова сума авансу.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 41)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ