Главная : Новости

Типи вуличних світильників

, 00:12
0 588

вуличні світильникиВибираючи освітлення та освітлювальні прилади для вулиці, ділянок і присадибної території, необхідно розібратися і зрозуміти, як і в чому відрізняються різні типи вуличних світильників. І тільки після цього вже вибирати, підбирати і оформляти покупку. Тільки в такому випадку, вона буде дійсно вдалою і потрібною. Отже, в чому їх відмінності? В першу чергу це форма, а також застосування і спосіб кріплення, тип ламп, інтенсивність і насиченість світлового потоку, ну і природно зовнішній вигляд (стиль, розмір, колір, матеріали). До речі, різні типи вуличних світильників Ви знайдете в інтернет-магазині http://nasvitlo.com/.

Настінні вуличні світильники

Простіше кажучи, це спеціальні моделі бра для вулиць. Вони також гарні, мають однаковий спосіб кріплення і місце розміщення, але вони більш міцні і надійні, вдосконалені, «укріплені». Такі освітлювальні прилади найчастіше розміщують біля вхідних дверей, для підсвічування веранди, або по периметру на стінах будинку, для рівномірного освітлення. крім того, якщо це не вигадливі та декоративні моделі, а навпаки маленькі і непомітні точкові світильники, їх можна розміщувати на або уздовж забору, що дуже зручно в моделях з датчиком, який реагує на рухи або варіантах на батарейках (для освітлення всієї території). Це можуть бути як маленькі, так і великі вуличні бра, як з декором, так і без.

Вибір великий: від непомітних світлодіодів для підсвічування ніш і виступів, до кованих та флористичних світильників стилізованих під старовину, які гідні підсвічування середньовічного замку. Виготовляють такі вуличні світильники Італія, Китай, Бельгія, Німеччина та інші відомі країни.

Вуличні консольні світильники

Це такі предмети освітлення, які мають велику світлову потужність. Вони ідеально справляються з освітленням великих за площею приміщень, а також вулиць. Крім того вони виконані з зносостійких матеріалів, з використанням надміцного скла, кріпляться на спеціальній основі з допомогою кронштейнів, а також мають спеціальний віддалений пусковий механізм, за допомогою якого включаються в роботу.

Саме тому сферою застосування таких освітлювальних приладів є освітлення вулиць, пішохідних переходів, автозаправних станцій або промислових зон, парковок, складських приміщень. Різні види вуличних світильників підходять для різного виду освітлення двору, присадибної території.

Вуличні підлогові світильники

Серед моделей для освітлення вулиць, ділянок і дворів можна знайти і варіанти торшерного або ліхтарного типу, тобто ті, які не кріпляться на стіну, стелю або паркан, а встановлюються безпосередньо на підлогу. Це можуть бути ковані ліхтарі, прості і функціональні консольні моделі, а також вуличні світильники прожектори. Якщо з першими двома типами все більш-менш зрозуміло, то про прожекторах варто поговорити детальніше.

Це такі світильники, які мають досить яскраве світло, світловий потік якого спрямований в одну сторону, а на землі вони розміщуються на підставці у вигляді триноги, що забезпечує їм стійкість. Також такі освітлювальні прилади можуть кріпитися і на стіні, стелі - великий асортимент моделей, дає можливість вибирати.

Вуличні декоративні світильники

Серед цієї категорії найбільш популярною підгрупою є такі моделі, як: садово-парковий світильник, а також спеціальні світлодіодні підсвічування. Що стосується відмінностей в цій категорії, то такі моделі можна умовно поділити на дві групи: декоровані і привабливі освітлювальні прилади які привертають увагу і непомітні моделі, які використовуються для підсвічування певних зон, ідей або елементів ландшафтного дизайну.

Декоровані варіанти - це вже самі по собі частини архітектури або дизайнерської задумки, а наприклад енергозберігаючі світильники вуличного освітлення, на сонячних батареях, які розміщуються в саду або по території - непомітні, але підсвічують і розставляють акценти у вечірній час доби.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 41)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ